درمان افسردگی و درمان وسواس و درمان همجنسگرایی
درمان با هيپنوتيزم
درمان فشرده و گام به گام اختلالات روانی و جنسی. جلسه به جلسه درجه به درجه بهتر شوید، ( ان شاء الله ) .
بعضی از شما عزیزان به دلیل داشتن مشکلات خاص از مراجعه جهت درمان خود داری می ورزید ، بنابراین اولا” شما تنها نیستید که آن مشکل خاص را دارید
و دوم اینکه اطلاعات شما محرمانه خواهد بود. با این حال در صورت تمایل می توانید از نام مستعار استفاده کنید .

اختلالات و انحرافات جنسی نوعی یک ناتوانی جنسی در مقاربت جنسی موفق با شریک جنسی خود تعریف می شود. که از نظر کیفی یک با اختلال جنسی دیگر متفاوت است. برای مثال فردی که دارای زود انزالی جنسی است ممکن است قادر به مقاربت جنسی باشد. اما در به رضایت رساندن شریک جنسی خود ناتوان باشد. ولی کسی که به هر دلیلی در هنگام مقاربت در نعوظ جنسی (مردان) ناتوان است این ناتوانی جنسی با ناتوانی در به اوج لذت جنسی رساندن شریک جنسی خود بسیار متفاوت می باشد. انواع اختلالات جنسی عبارتند از: ناتوانی در نعوظ (erection disability) ، اختلالات انزال، مانند زود انزالی، دیر انزالی، بی میلی جنسی، سرد مزاجی جنسی، درد جنسی (واژینیسم)، فوبی جنسی و یا ترس جنسی (ترس از مقاربت که بیشتر مخصوص خانم ها می باشد) …. .

تعریف انحرافات جنسی

انحراف جنسی یک اختلال جنسی است که تمایلات جنسی فرد خارج از چارچوب رابطه جنسی طبیعی باشد. برای مثال تمایلات جنسی همجنس خواهانه (به جز افرادی که دارای نقص جسمانی می باشند)، خود ارضایی، مازوخیسم جنسی یا خود آزاری جنسی، سادیسم جنسی یا دیگر آزاری جنسی، فتیشیزم یا شئ پرستی جنسی (لذت جنسی از پای جنس مخالف و اشیا مرتبط)، حیوان خواهی یا زوفیلیا، کودک آزاری یا پدوفیلیا، مبدل پوشی یا ترنسوتیزم، خود نمایی جنسی یا اگزیبیشنیزم، چشم چرانی یا تماشاگری جنسی یا وویریسم اسکوپوفیلیا و … .

علل اختلالات و انحرافات جنسی

مشکلات جنسی از دو دسته عوامل جسمانی و روانی ریشه می گیرد اما، این عوامل در هم تنیده هستند. عوامل جسمانی دخیل در مشکلات جنسی می تواند به اختلالات روانی منجر شود همانطور که، اختلالات روانی می تواند عوامل جسمانی به وجود بیاورد یا تشدید کند.
زمانی که ما با چنین مجموعه در هم تنیده ای سر و کار داریم نمی توانیم به دنبال علت واحد برای اختلالات جنسی بگردیم و به تبع آن درمان این اختلالات نیز با توجه به عوامل مختلف امکانپذیر است. با این وجود، می توان تاثیر عوامل جسمانی یا روانی را در افراد مختلف متفاوت و میزان آن را کم یا زیاد دانست. در مردان زیر ۵۰ سال که با مشکلات جنسی روبرو هستند، نقش عوامل روانی پررنگ تر است حال آنکه برای مردان بالای ۵۰ سال نقش عوامل جسمانی بیشتر می شود. اما در مورد زنان، بیشتر، عوامل روانی تاثیرگذار است تا عوامل جسمانی.

علت همه اختلالات و انحرافات جنسی در صورتی که مشکل جسمانی و پزشکی خاصی وجود نداشته باشد به عوامل روانی و تجربیات تلخ برمی گردد.
بطور کلی یکی از عوامل مهم اختلالات و حتی انحرافات جنسی عامل افسردگی است (این اظهار نظر با توجه به تجربیات بالینی بسیار زیادی است که تا کنون با افراد مختلفی از این دسته بدست آمده است). به اعتقاد من همانطور که در بخش افسردگی گفته شد افسردگی یک پریشانی روانی است که می تواند هم در رفتار و افکار و احساسات فرد آشکار باشد و یا بصورت پنهان وجود داشته باشد (مثلا چرا یک فردی که کاملا سرحال و با نشاط است ناگهان میبینیم یکروز بعد خود کشی کرده). بنابراین بسیاری از مشکلات و اختلالات رفتاری و ذهنی در ذهن عامه مردم و حتی شاید بسیاری از متخصصین علوم رفتاری و روانشناسی که آنرا افسردگی نمی دانند اما در واقع علامتی از افسردگی باشد که فرد آن را دارا می باشد. برای مثال فردی که دچار افسردگی است این افسردگی حالات بی حوصلگی، بی حالی، لذت نبردن از زندگی و … و همچنین بی میلی و یا مشکلات جنسی (که فرد آنرا افسردگی نمیداند) را بهمراه دارد. دومین عامل اختلالات و انحرافات جنسی بر می گردد به تجربیات دوران گذشته.تجربیات دوران گذشته در سرنوشت فرد بسیار اثر گذار است. چند مثال برای تفهیم مطلب. پسر بچه چهار ساله ای که در کف اتاق دراز کشیده ناگهان پاهای خواهر خود و ناخن های لاک زده او را می بیند و برایش جذاب و زیبا بنظر می رسد و آن را می بوسد و یا لیس می زند. این پسر بچه چهار ساله در سن سی سالگی با مشکل فتیشیزم و یا پا پرستی که برایش مشکلات زیادی در ارتباط با جنس مخالف فراهم نموده برای درمان مراجعه می کند که علایمی از افسردگی را نیز بهمراه داشت. مردی با همسر خود دچار اختلافات خانوادگی و نزاع می شود. و پس از مدتی مجددا با هم آشتی می کنند. اما پس از آن بطور کلی تمایل جنسی خود را به همسرش از دست می دهد. جالب اینکه پس از مدتی با خانمی آشنا میشود و با او ازدواج می کند بدون هیچگونه مشکلی. اما پس از مدتی مجددا بعد از یک مشاجره و نزاع توان جنسی خود را از دست می دهد. و بسیاری از موارد مشابه دیگر:

پیآمدهای اختلالات و انحرافات جنسی

اختلالات و انحرافات جنسی
پیامدهای این اختلالات با توجه به مسایل فرهنگی و شخصیتی و یا به عبارتی از فرهنگی به فرهنگ دیگر و از شخصی به شخص دیگر متفاوت می باشد.با توجه به اهمیت عملکرد جنسی مناسب برای داشتن روابط زناشویی و خانوادگی پایدار ، اختلالات جنسی می توانند تاثیرات منفی زیادی بر روابط زوجین در خانواده داشته باشند و حتی می توانند آنها را تا مرز جدایی و طلاق بکشانند، زوجین ممکن است در مواجهه با مشکلات زناشویی، اختلالات جنسی خود را پنهان کنند که این امر باعث افسردگی و حالات روانی مرتبط با آن ، روابط اجتماعی مختل، فرو پاشی کانون گرم خانواده، و مشکلات کاری ویا آینده ای گنگ و تاریک برای آن فرد می شود. برای مثال فردی که دارای تمایلات همجنس خواهانه است ممکن است درفرهنگی دچار افسردگی گردد اما درفرهنگ دیگری دچار چنین اختلال عاطفی نگردد. و همینطور در موارد دیگر.

درمان اختلالات و انحرافات جنسی با هیپنوتیزم درمانی (هیپنوتراپی):

هيپنوتراپي
تمامی اختلالاتی که منشاء روانی دارند بوسیله هیپنوتیزم درماني یا هیپنوتراپی و مشاوره روانشناسی و روان درمانی قابل درمان میباشند. همچنین همه اختلالات و انحرافات جنسی همچون ناتوانی جنسی، زود انزالی و دیر انزالی و عدم انزال، بی میلی و سرد مزاجی جنسی ،عدم ارگاسم، ترس یا فوبی جنسی، واژنیسم یا درد جنسی، همچنین انحرافات جنسی مانند تمایلات همجنس گرایانه، وسواس جنسی، فتیشیزم جنسی، مازوخیسم جنسی، سادیسم جنسی، و غیره که منشاء روانی دارند نیز قابل درمان هستند. ما در ادامه مطلب هر یک از اختلالات و انحرافات جنسی فوق را بصورت جداگانه و قابل فهم توضیح داده و تشریح خواهیم نمود و برای هر یک از آنها چند نمونه از موارد درمان شده را ذکر خواهیم کرد.

12 ژوئن 15
نظرات: 43
 1. پریماه Reply

  سلام وقت بخیر من وهمسرم زندگی خوبی داریم ولی زود انزالی ایشون باعث یه سری مشکلات شده حتی افسردگی خود ایشون و بی میل بودن به ارتباط بر قرار کردن شده آیا قابل درمان هست همسرم ؟؟

  • دکتر نجفی توانا Reply

   سلام.
   بله. قابل درمان است . لطفا” تماس بگیرید تا راهنمایی شوید .
   موفق باشید.

 2. بينام Reply

  سلام! خيلى برام عجيب بود اين جمله: درمان همجنس خواهى!!!
  اين ديدگاه يه روانشناسه كه همجچين موضوعى رو اختلال ميدونه و درمانش ميكنه؟!؟؟
  همجنسگرايى رو تو چه دسته اى قرار دادين ؟؟ كودك آزارى؟. حيوان خواهى؟؟ ديگرآزارى؟؟ تجاوز لابد!!
  اينجور آدما به چه كسى آزار رسوندن؟ اين همه جاى دنيا يه موضوع شخصيه ،
  ٢نفر آدم گرايش عاطفى دارن بهم!! بدون اينكه هيچ موجودى اين وسط آزار ببينه! بدون تجاوز ، بدون تحميل!!
  بعد شما تصميم ميگيرين درمانش كننين؟؟
  عجيبه واقا…
  اگه جواب قانع كننده اى دارين به همراه اين سوال منتشر كنين لطفا..

  • دکتر نجفی توانا Reply

   سلام .بله .این دیدگاه یک روانشناس است. اولا” این موضوع مربوط به کسانی می شود که علی رغم اینکه مشکل جنسی خود را انحراف جنسی یا یک سلیقه جنسی بدانند یا ندانند ،از وضعیت خود راضی نبوده و بدنبال درمان آن میباشند .بنابراین بحث همجنس گرایی یک طیف وسیعی است که در اینجا بیشتر شامل کسانی می باشد که از لحاظ جسمانی سالم بوده و فقط از لحاظ روانی و یا شاید به دلیل تجربیات ناخواسته گذشته تمایل به همجنس پیدا کردند و هم اکنون از این وضعیت راضی نمی باشند و بدنبال درمان آن هستند(و این نوع افراد کم نیستند)، بنابراین ، این موضوع شامل کسانی که دارای مشکلات آناتومی و هورمونی هستند و یا افرادی که به هر دلیلی تمایلی به تغییر این سلیقه جنسی خود ندارند، را در بر نمی گیرد. دوم اینکه در این سایت اختلال همجنس گرایی گفته نشده، بلکه انحراف همجنس گرایی یا انحراف همجنس خواهی گفته شده. و از این جهت انحراف جنسی گفته می شود که از یک رابطه جنسی طبیعی فاصله میگیرد، همانند دیگر انحرافات جنسی همچون فوت فتیش، مازوخیسم جنسی و یا سادیسم جنسی و …. به عبارتی اگر تمایلات همجنس خواهی را یک سلیقه جنسی بدانیم بنابراین باید مشکلاتی چون فوت فتیش، مازوخیسم، سادیسم، حیوان خواهی، بچه بازی و غیره را نیز باید سلیقه جنسی دانست و اگر آنهایی که دارای چنین سلیقه های جنسی هستند و از آن راضی می باشند پس چرا بدنبال درمان هستند ؟ پس شما بدانید که سخت در اشتباه هستید و احساس می کنید که همه افرادی که دارای تمایلات همجنس گرایی هستند دقیقا” مثل هم هستند در صورتی که چنین نیست. بسیاری از همجنس گرایان بدنبال درمان هستند و البته باید بگویم که درمان اینگونه افراد آسان نیست اما امکان پذیر است .و این را نیز بدانید که تاکنون افراد زیادی برای درمان و یا تغییر تمایلات همجنس خواهی خود به اینجا مراجعه نموده و درمان شده اند. کسانی که به اینجا مراجعه نموده اند در سنین مختلف، و از مجرد تا افراد متاهل بوده اند. دوست عزیز و بسیار محترم شما در انتخاب سلیقه جنسی خود آزاد هستید، اما اینطور فکر نکنید که دیگران هم باید همانند شما احساس و یا فکر کنند.و لطفا سایت ناقص ما را تا حدودی بیشتر مطالعه کنید . اگر سوالی هست باز بفرمایید.
   موفق باشید.

 3. آرمان Reply

  سلام من مشکل چشم چرانی دارم اما خیلی وقتها اصلا متوجه این رفتار خودم نمیشم و این مسئله باعث آزار همسرم میشه میخواستم بدونم چه طور میتونم این مسئله رو حل کنم با سپاس

  • دکتر نجفی توانا Reply

   سلام.
   مشاوره و روان درمانی می تواند برای شما بسیار مفید باشد.اگر نتیجه نگرفتید می توانید از هیپنوتیزم درمانی استفاده کنید.
   موفق باشید.

 4. احمدی Reply

  سلام جناب دکتر . من از شهرستان میخام به مطب شما مراجعه کنم? آیا خودارضایی با هیپنوتیزم قابل درمان است?

  • دکتر نجفی توانا Reply

   سلام.
   بله.قابل درمان است .
   موفق باشید.

 5. مریم Reply

  سلام ۳ماهه ازدواج کردم یک شب خواهرزادمم ۵ساله دختر باخودم آوردم خونه خودمون وپیش من همسرم خوابید از اون به بعد هروقت خونه خواهرم رفتم شوهرم با اسرارباخودش میاره به بهانه پارک دیروز متوجه شدم بغلش کرده وپاهاشو ماساژ میده ازحالتش بدم اومد ولی زیاد واکنش انجام ندادم شب دستشویی رفتم برگشتم دیدم خواهر زاده میلرزه بردمش اون اتاق که گفت عمو پتومو کنار زده رانمو مالش داده دو ساعت بعدشوهرم دستشواز روی من داراز کرده خواست دوباره بهش دس بزنه که بهش گفتم خوابی من اینجام باز به روش نیاوردم به نظر شما باید چکار کنم تو شهرکوچیک امکان رفتن به روانپزشکم ندارم

  • دکتر نجفی توانا Reply

   باید دقیق تر بررسی شود. بهتر بود سن همسرتان را هم ذکر می کردید . اما در صورتی که همسرتان مشکلی داشته باشد و نخواهد درمان شود کار بسیار مشکل است . توصیه می کنم خواهر زاده تان را مدتی از ایشان دور نگه دارید و همچنین با نزدیکتر شدن به همسرتان و افزایش روابط زناشویی سعی در اصلاح تمایلات جنسی همسرتان نمایید .

 6. کافر مقدس Reply

  سلام و عرض ادب

  مدت یک سالی ست که از Castration بنده میگذرد (البته طبیعتا با توجه ب شرایط شرعی و دینی ایران غیر قانونی ) . متاسفانه در این بین ارگان هایی همچو انستیتو روانپزشکی و پزشکی قانونی در جریان عمل غیر قانونی بنده هستند و به نوعی بنده را محکوم کردن و مجرم :/ حتی به خاطر این مسائل پاسپورت هم به بنده نمیدهند ! هر طور شده درخواست قرامت (هزینه یک چینج ) یا چینج اجباری از بنده دارند که هیچ کدام از موارد برای بنده ممکن نیست ! یعنی نه حاضرم پول زور بدم نه به جنسیت نیاز دارم در زندگی م . در کل ببخشید بابت طولانی شدن مطلب خلاصه ای بود از شرح حال.دقت بفرمایید که ۱۳تیر ماه باید در دادگاه حضور داشته باشم به خاطر این مسائل . قصد دادگاه رفتن ندارم (هرچند چندباری هم ک درگذشته رفتم اشتباه کردم ) با این تفاسیر خواستم نظر شمارو جویا بشم در این ماجرای وانفسا . . . تشکر

  • دکتر نجفی توانا Reply

   سلام.
   در مورد گیر قانونی نمی توانم کمکتان کنم اما اگر درمان برای شما مهم است تماس بگیرید تا راهنمای شوید.
   موفق باشید.

 7. مجید Reply

  سلام ایا یک شخص گی میتواند با هیپنوتیزم درمان شود درصد موفقیت چقدر است و چند جلسه میباشد از انجا که با توجه به اینکه طبق انجمن های معروف جهانی روانپزشگی گی غیر قابل تغییر تشخیص داده اند و حتی انرا یم امر طبیعی شناخته اند و بیماری نبز نمبدانند و معمولا شخص بعد از مدتی با این امر کنار امده است هیپنوتیزم چه کاری انجام میدهد که این امر را غوض میکند پزشگی توضیح میداد که یک شخص گی اگر ازدواج کند و زن خود را در بستر ببیند دقیقا اورا مثل یک گوریل خواهد دید این دیدگاه چطوری با هیپنوتیزم عوض خواهد شد

  • دکتر نجفی توانا Reply

   اگر همکاری بیمار در درمان باشد امکان معالجه وجود دارد . همانند افرادی که قبل از شما درمان شده اند.

 8. بابک Reply

  تمایل به همجنس با استفاده از روان درمانی و هیپنوتیزم و احیانا هورمون درمانی به طور متوسط چند جلسه طول می کشد (همه موادد در حد متوسط)

 9. لقمان Reply

  سلام خوبید؟ من فتیش هستم از بستن و بسته شدن هم خوشم میاد و کامل ارضا میشم ائا قابل درمان است خواهشا جوابشو به ایمیل خودم بفرستید چون در شرف ازدواجم

  • دکتر نجفی توانا Reply

   اگر از وضعیت خود راضی نیستید می توانید مراجعه کنید تا درمان شوید.

 10. ناهید Reply

  سلام من برادری دارم که از بچگی صدمه زیاد دیده و در خانواده ای بزرگ شده که به حرف بچه ها اصلا اهمست نمیدن حرف حرف بزرگها هست و این مسله در مورد دیگر بچه ها هم صادق است یعنی کسولیت پذیری به هیچ کدام ار ماهها یاد ندادن خودمان در اجتماع یاد گرفتیم با این حال برادرم بین ۴ خواهر بزرک شد که همگی از او بزرگترن و ایشان تک پسر و اخرین فرزند است مادرم بشدت جهت ازدواج ایشان در تلاش است منتها ضربه های بدی به وی خورده است بک نامزدی یک ماهه بهم زده و یک عقد یک هفته ای متاسفانه برادرم وابستگی شدید به موبایل و جامعه مجازی دارد و با زنان و دختران زیادی ارتباط دارد و همینطور عنوان میکنه هر دو روز در میان نیاز جنسی دارن و چ.ن ازدواج نکرده برای بر طرف کردن نیاز خود یک خانم را صیغه کرده بود که همین مسله باعث شد طلاق بگیرد در خانواده ما مادرم باید اجازه بده و از دختر خوشش بیاد حتی به خواسته و علاقه برادرم اصلا توجه نمیشود برادرم معمولا ساکت و کم حرف است احساس تنهایی شدید دارد از خانواده متنفر شد و الان جدا شده و نزد یکی از خواهران زندگی میکنه از تون عاجرانه و فوری خواهش میکنم راهی جلو پای ما بزارین که کمک کنیم دنبال دختر یا خانمهای بیوه نرود ایا با هیپنوتیزم درمان میشود چند جلسه نیاز دارد در حال حاضر روشی بگین که بتونیم اون را به مشاوره بیاوریم خیلی فوری فوری فوری نیاز به جواب دارم

  • دکتر نجفی توانا Reply

   باید برای تشخیص و درمان مراجعه حضوری کنید. تماس بگیرید تا وقت مراجعه برای شما تعیین شود.

 11. ساحل Reply

  سلام من عموم مشکل انحراف جنسی به محارم داره یعنی میخواد باهام باشه….میشه یه راه برای درمانش بگید؟واینکه براثر چی به وجود اومده این حس؟من واقعا میخوام بهش کمک کنم

  • دکتر نجفی توانا Reply

   باید به روانشناس مراجعه کنند و این که من شما را راهنمایی کنم نمی تواند کمکی به ایشان کند

 12. ناشناس Reply

  سلام من یه دختر ۲۰ سالم و مذهبی یه مدته از روی اشتباه وارد چت روم های سکسی شدم و معتاد به اون متاسفانه هر بار حسابی عذاب وجدان میگیرم و توبه اما دوباره میرم سراغش دارم دیوونه میشم جدیدا نامزد هم کردم اما خوب نشدم با وجودی که نامزدم رو دوست دارم باز هم میرم سراغ چت شهرستان هستم نمیتونم به روانپزشک مراجعه کنم تو رو خدا نجاتم بدید بدترازهمه اینکه به خاط ر بعضی از چت ها به برده بودن علاقه مند شدم اما به صورت مجازی تو را به خدا راهی نشونم بدین ممنون

  • دکتر نجفی توانا Reply

   درمان اینگونه اختلالات و انحرافات جنسی به صورت حضوری و با مراجعه بیمار امکان پذیر است و متاسفانه بدون حضور شما درمان امکان پذیر نیست .

 13. رامبد Reply

  سلام من از ۶ سالگی به بعضی از دختر های دور و برم یا خانم های سن بالاتر حس حقارت داشتم و موقع خود ارضایی دوست داشتم به پاهاشون بیفتم و کفشاشونو بلیسم و سگ اونا با شم و اونا منو با قلاده راه ببرن و منو یه جورایی تحقیر کنند . رابطه میسترس و اسلیو رو دوست داشتم . ولی الان که ازدواج کردم این حس رو نسبت به همسرم ندارم ولی تو رابطه جنسی باهاش دچار مشکل هستم و حتماهنگام سکس باید به تخیلاتم در مورد اون خانم ها و دخترا (رابطه میسترس و اسلیو)فکر کنم تا ارضا شم . چند سالیه میدونم فتیشیسم دارم … خواستم بدونم دلیل این انحراف چیه و چرا من از ۶ سالگیم این طوری بودم و درمانش به چه صورتیه ؟؟

  • دکتر نجفی توانا Reply

   به هر حال همونطور که گفتیم بخشی از اختلالات جنسی ریشه در ذهن و تفکر شما داره . از طریق روان درمانی و مراجعه به متخصص روانشناس امکان درمان فتیشیسم وجود دارد .

 14. الف Reply

  با سلام
  من به خاطر تجربه بد دوران كودكي تا حدي اين مشكل را دارم. البته الان متاهل هستم. سي سال است با خودم مي جنگم كه اين حس ناشايست رااز پاك كنم. چه با ورزش، چه با دعاو نيايش و قرآن خواندن…. اما نشد. دقيقا نمي دونم مشكلم از كجا ريشه مي گيره. چون در كودكي خيلي اذيت روحي شدم. خيلي تمسخر و تحقيرم مي كردند…. نميدونم. من متنفر هستم از اين كارها براي اينكه يك مرد هستم و دوست دارم ظاهر و باطنم مردانه باشه… با چند جلسه درمون مي شوم و هزينه درمان جلسه اي چقدره……با تشكر

  • دکتر نجفی توانا Reply

   تعداد جلسات درمان برای هر بیمار متفاوت است و عدد دقیقی نمی توان در نظر گرفت . اما جای خوشحالی است که این مشکل هم همانند دیگر اختلالات جنسی قابل درمان است .

 15. ستاره Reply

  سلام آقاي دكتر من مدت كوتاهيست كه ازدواج كرده ام ولي خمسون ميل جنسي ندارن آيا مشكل ايشان قابل درمان هست؟

  • دکتر نجفی توانا Reply

   قبلا هم گفته شد که در درمان بی میلی جنسی خیلی اهمیت دارد که زوجین با هم به روانشناس مراحعه کنند و نسبت به درمان اقدام کنند زیرا ممکن است خانم دچار میلی جنسی و سرد مزاجی شود ولی علت اصلی ،سرد مزاجی او رفتار همسرش باشد . پس زوجین باید باهم مورد درمان قرار گیرند.
   و بی میلی جنسی که علت جسمی دارد، با انجام آزمایش های خون و هورمون، و تجویز دارو درمان می شود.

 16. ستاره Reply

  سلام
  من مدت كوتاهيست كه ازدواج كرده ام اما همسرم ميل جنسي ندارن آيا مشكل ايشان قابل درمان هست؟

  • دکتر نجفی توانا Reply

   پاسخ شما داده شد لطفا از گذاشتن سوالات تکراری خودداری کنید.
   موفق باشید

 17. behrooz Reply

  سلام. من همجنس گرا هستم. یعنی میلی به جنس مخالف که دختر باشد نداری. آیا درمان دارد؟؟

  • دکتر نجفی توانا Reply

   سلام.
   بله . اگر میل به درمان داشته باشید درمان می شود.برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
   موفق باشید.

 18. محمد Reply

  سلام راه درمان افکار جنسی مزاحم چیست برای مثال تصور نقاط حساس بدن مردان یا زنان بدون اینکه شخص بخواهد واز این موضوع ناراحت هم می شود با تشکر

 19. افشین Reply

  سلام
  وقتتون بخیر
  من دچار اختلالات فوت فتیشی هستم
  از بچگی این مشکل برام پیش اومده
  الان ازدواج کردم و در زندگیم تاثیر بدی گذاشته
  عزم ۱۰۰درصدی برای ترکش دارم
  لطفا راهنماییم کنید
  اینجا دکتری برای درمان پیدا نکردم
  از یزد مزاحم میشم
  ممنون میشم بگین چیکار کنم

 20. مژگان Reply

  سلام دختر يكي از اقوام ما كه الان ١٦ ساله هست از بچگي مور ازار اذيت خانواده اش بوده و سختي زيادي كشيده و عاشق موهاي بلندش بود و لباسهاي دخترانه و عروسك بازي ولي الان مدت ٢ ساله تيپ پسرونه ميگرده و صداشو كلفت ميكنه و به همه ميگه من ترنس هستم و هر موقع باهاش حرف ميزنم ميگه يه مدت اينجوري ميگردم و بعد خوب ميشم ولي اين عادت پسرونه روش مونده و جديدا صداش رو هم كلفت ميكنه و سينه هاشو با باند محكم ميبنده ايا راه درماني داره و دارويي هست كه هورمونهاي زنانه اش رو بيشتر كنه و با با هيپنوتيزم درست ميشه ؟

  • دکتر نجفی توانا Reply

   سلام.
   بله .تماس جهت راهنمایی.

 21. تو و من Reply

  سلامو خسته نباشید خدمت دکتر عزیز
  ببخشید که اینو میگم ولی من خود ارضایی دارم..هی میخواستم ترکش کنم اما نتونستم واقعا برام عذاب آوره و همینطور مادرم میخواد برای شما زنگ بزنه(اون نمیدونه که من خود ارضایی میکنم)و اینکه اگه بشه ممکنه بیاییم پیش شما…و همینطور من مشکل دیگه هم دارم من گذشته بسیار غم انگیز و دردناک و تاریک را دارم و میخواهم اونا پاک بشه…میخواستم بپرسم با هیپنوتیزم هم خود ارضایی و هم گذشته من پاک میشود؟؟و کلا اعتیاد من نسبت به خود ارضایی ازبین میرود؟؟از ششم تا الان انجام میدهم هرچند از وقتی فهمیدم ۱ سال ۱ سال وقتی میگذشت باز به سراغم می آمد و فقط یه بار انجام میدادم ولی امسال تابستان یکسره شدم..من حتی نمازم میخوانم واقعا پیش خدا خجالت میکشم لطفا بگید آیا با هیپنوتیزم درمان میشود؟؟(الان ۱۵ سال سن دارم)

 22. A Reply

  باعرض سلام وخسته نباشيد
  من پسر ٢٥ ساله هستم به نظر خودم و البته به گفته ديگران داراي رفتار و حالات دخترانه هستم اين رفتار به گونه اي كه انگار يك پسر نازك نارنجي و سوسول هستم كه با ناز و … صحبت ميكنم و از اين موضوع كه اختياري نيس شديدا رنج مي برم خواستم از شما سوال كنم ايا اين موضوع قابل درمان هست يا نه ؟!
  در صورت قابل درمان بودن به چند جلسه نياز دارم
  (به علت ساكن بود در شهرستان) ممنون ميشم اگه راهنمايي بفرمايين

  • دکتر نجفی توانا Reply

   سلام.
   قابل درمان است. تماس بگیرید تا راهنمایی شویید.

 23. علی Reply

  سلام.بنده پسری هستم که از جانب جامعه خوش چهره,بیبی فیس,یا حتی بچه خوشگل خطاب شدم,دو بار در حین زندگی ام اتفاق شوک اوری رو تجربه کردم.یکی در زمان دانشگاه و در خوابگاه دانشجویی وقتی که خواب بودم احساس کردم که یکی از دوستان صمیمی ام بیدار است و در حالی که کنار من دراز کشیده پای مرا لمس میکند و از این کار لذت میبرد.این شخص بارها به من گفته بود که چهره زیبایی دارم و در خیلی از مسایل روزمره با من خیلی با احساس رفتار میکرد که من از این قضیه به شدت چندشم میشد.دومین مورد مربوط میشود به زمان خدمت سربازی و در موقعی در اسایشگاه خواب بودم و یکی دیگر از دوستان صمیمی ام که به من علاقه ی زیادی نشان میداد در زمان خواب بنده همین کار را با باسن من تکرار کرد و سرش را نزدید سر من قرار میداد.و وقتی من فردای ان روز به او گفتم که فهمیده ام ارتباطمان به کلی قطع شد او همیشه هر جا که میرفتم دوست داشت تمام وقتش را با من سپری کند و بعضی وقت ها طوری با من حرف میزد که به او میگفتم اینجوری که تو با من حرف میزنی من با دوست دخترم حرف میزنم.در ضمن بنده کلا هیچ گونه مشکل و انحراف جنسی و تمایل به جنس موافق و اینگونه مسایل ندارم.فقط مشکلی که برام پیش اومده این هست که زمانی که با فرد جدیدی اشنا میشوم همیشه این نکته به ذهنم میاد که نکنه این فرد هم انحراف جنسی داره.و سوالی هم که دارم اینه که اون دو تا دوستم چه نوع انحراف جنسی داشتن؟

  • دکتر نجفی توانا Reply

   سلام.
   قابل درمان است . تماس بگیرید تا راهنمایی شویید.

 24. حسین Reply

  سلام اقای دکتر من یه پسر ۲۶ ساله هستم اعتیاد شدیدی به فیلم پورن دارم یعنی دیدن این فیلما باعث میشن من خودارضایی کنم نمیدونم از ده سالگی بود یا از ۱۱ سالگی خودارضایرو از پسرعموم یاد گرفتم الان۱۶ساله من دارم باهاش دستو پنجه نرم میکنم پدرمو دراورده جسمو ذهنمو داغون کرده ارادمو خیلی سست کرده فیلمایی که چند ساله پیش دیدم میاد تو ذهنم و منو وسوسه میکنه که دوباره برم سمتشون زنایی که تو این فیلما بازی میکنن خیلی واسم جذابن و باعث شدن که من هر دختری که تو خیابون میبینم تو ذهنم ازشون یه رابطه میسازم خیلی تنوع طلب شدم میترسم ازدواج کنم اصلا میتونم ازدواج کنم؟؟این ضررایی که خودارضایی بهم زده جبران میشه؟راستشو بگین خیلی ضعیف شدم از لحاظ جسمی اعتماد به نفس ندارم نمیتونم به چشمای کسی که داره باهام صحبت میکنه نگاه کنم قیافم تابلو ایا اینا درست میشه چیکار کنم اقای دکتر؟

سوال يا ديدگاه خود را ثبت كنيد

*