درمان افسردگی و درمان وسواس و درمان همجنسگرایی
درمان با هيپنوتيزم
درمان فشرده و گام به گام اختلالات روانی و جنسی. جلسه به جلسه درجه به درجه بهتر شوید، ( ان شاء الله ) .
بعضی از شما عزیزان به دلیل داشتن مشکلات خاص از مراجعه جهت درمان خود داری می ورزید ، بنابراین اولا” شما تنها نیستید که آن مشکل خاص را دارید
و دوم اینکه اطلاعات شما محرمانه خواهد بود. با این حال در صورت تمایل می توانید از نام مستعار استفاده کنید .

علت فاش یا عدم بر ملایی همجنس گرایی در نوجوانان

هم

از میان نوجوان های که واقعا همجنس باز (همجنس گرا)هستند تعداد کمی در نوجوانی رازشان بر ملا می گردد و به خاطر ننگ اجتماعی مرتبط با موضوع بعضی ها سال ها تلاش میکنند تا در این مورد نهایتا تصمیم بگیرند.

 

و عده ای تا آخر عمر همجنس گرا بودنشان را به صورت یک راز نگه می دارند و عده های از نوجوانان در سال های دبیرستان نیز همجنس بازی خود را اعلام می کنند.

 

ولی بیشتر آنها تا دهه دوم زندگی و حتی بیشتر صبر تا بتوانند به کسی غیر از دوستان همجنس بازشان اعتماد کنند تا نقش پارامتر فاعل را اجرا کنند.

 

تعدادی از این نوجوانان دوره هایی از انکار،احساس شرمندگی،گناه و ترس را طی و حتی به فکر خود کشی می افتند  و بعضی ار آنها هم خود را می کشند.

 

متاسفانه همیشه وقتی که فرد هم جنس گرا تصمیم به افشای تمایل جنسی خود می کند با نگرش منفی جامعه روبرو شده و دچار بحران هویت می شوند و با اسامی و الفاظ رکیکی آنها را صدا میزنند.

 

آنچه که از همه بدتر است این که وقتی نوجوان همجنس گرا چه مفعول و چه فاعل تمایل و گرایش جنسی خود را اعلام میکنند اغلب از طرف خانواده طرد می شوند که بدترین نوع عکس العمل است و این برخورد نه تنها کمکی نمی کند بلکه نوجوان را از بنیان نابود میکند.

 

طرد شدگی و آوارگی سبب سرگردانی در خیابان ها و مورد سوء استفاده و بیماری های آمیزشی می شود.

والدین گرامی خیلی سخت است وقتی که با این موضوع روبرو میشوید ولی خونسردی خود را حفظ و کمی تامل و به جای طرد شدگی از کمک های افراد متخصص مثل روانشناسان و پزشکان استفاده تا شاید نوجوانان شما به زندگی معمولی باز گردد.

تجربه نشان داده که هیپنوتیزم درمانی در درمان همجنس گرایی  بخصوص در نوجوانان بسیار موثر عمل کرده است. بنابراین توصیه می شود از کمک متخصصین هیپنوتراپ بهره بگیرید.

4 جولای 17
نظرات: 2
  1. ابوالفضل

    در ضمن من گرایش عاطفی هم دارم ولی از دخول بدم فقط سافت دوست دارم
    واقعا خسته شدم و میخوام این گرایش درست بشه

  2. امیر

    سلام من از پسرایه خوشگل خوشم میاد دست خودمم نیست از این رفتارم بدم میاد از یه طرفم به زور می خوان ازدواج کنم می ترسم فردا نتونم نیاز زنمو براورده کنم کمکم کنید