درمان افسردگی و درمان وسواس و درمان همجنسگرایی
درمان با هيپنوتيزم
درمان فشرده و گام به گام اختلالات روانی و جنسی. جلسه به جلسه درجه به درجه بهتر شوید، ( ان شاء الله ) .
بعضی از شما عزیزان به دلیل داشتن مشکلات خاص از مراجعه جهت درمان خود داری می ورزید ، بنابراین اولا” شما تنها نیستید که آن مشکل خاص را دارید
و دوم اینکه اطلاعات شما محرمانه خواهد بود. با این حال در صورت تمایل می توانید از نام مستعار استفاده کنید .

افسردگی را بسیاری از ما در زندگی خود تجربه کرده ایم ،معمولاً حالات روحی انسان مثل خیلی چیزهای دیگر پویا هستند و ثابت و بدون تغییر نیستند، بهترین اتفاقات و آرزوها پس از مدتی خسته کننده می شوند. اگر سختی در کار نباشد چطور از آسایش لذت می بریم و اگر غصه ای نباشد نمی توانیم از شادیها لذت ببریم.

نشانه های افسردگی

امید و افسردگی هم مثل این موارد به هم مربوطند برای مقابله با افسردگی باید هر روز برای رسیدن به امید و هدفی ،برنامه داشته باشیم .افسردگی ، زمانی مشکل ساز است که مدت زمان آن طولانی باشد ، و زندگی شخص را به طور فراگیری مختل کند.

افسردگی، یک احساس و انرژی منفی است که باعث تضعیف امید و اشتیاق به زندگی می شود . افسردگی با تضعیف سیستم ایمنی بدن ،احتمال ابتلاء به بیماری ها ی دیگری را در شخص فراهم می کند.
پس باید به هر نحوی این انرژی منفی که باعث افسردگی است از بدن تخلیه شود.
بیشتر اوقات می دانیم چه عاملی مسبب حال بد و افسردگی مان است پس روی حل مسئله تمركز كنید و سعی کنید مشکل اصلی را حل کنید ،از حداكثر انرژی خود برای حل مشکل استفاده كنید.
از خلاقیت خود برای حل مشکل استفاده کنید ، دنیای ما پر از امكانات است.
خشم خود را کنترل کنید ، فریاد نكشید ، مشکل و گناه را به گردن دیگری نیندازید.
افسردگی را به یك فرصت تبدیل كنید. و سعی کنید انرژیهای منفی و عوامل مسبب افسردگی را از خود دور کنید تا انسان قوی تر و هدف مند تری بشوید.

از راههای تخلیه انرژی منفی انجام ورزش و فعالیت بدنی مثل شنا ،کوهنوردی و پیاده روی تند و…………….است.

ورزش-افسردگی

با منحرف کردن ذهن ، از این انرژی منفی ، از افسردگی فاصله بگیرید . مثلاً به خرید بروید و چیزهایی که دوست دارید بخرید ، با دوستان خود به سینما و مراکز تفریجی بروید.

پروژه ها و کارهای جدیدی را آغاز کنید و امید واشتیاق خود را برای به اتمام رساندن آنها حفظ کنید ، با رسیدن به موفقیت احساس خوبی در شما ایجاد می شود و این احساس دشمن افسردگی است ،

با نوشتن تفکرات منفی خود ، انرژیهای منفی را تخلیه کنید .بنابراین کاغذ و قلمی بردارید و تمام افکار منفی تان را بنویسید پس از این کار احساس بهتری خواهید داشت.

نوشتن-افکار-منفی-درمان-وسواس

انعطاف‌پذير باشید ، حس شوخ طبعي خود را تقویت کنید و زمینه را برای شادی فراهم کنید. خوب خنديدن را یاد بگبرید ، در صورت حل نشدن مشكل نا امید نشوید و راهکارهای دیگر را استفاده کنید.

6 سپتامبر 15
نظرات: 0

سوال يا ديدگاه خود را ثبت كنيد

*