درمان افسردگی و درمان وسواس و درمان همجنسگرایی
درمان با هيپنوتيزم
درمان فشرده و گام به گام اختلالات روانی و جنسی. جلسه به جلسه درجه به درجه بهتر شوید، ( ان شاء الله ) .
بعضی از شما عزیزان به دلیل داشتن مشکلات خاص از مراجعه جهت درمان خود داری می ورزید ، بنابراین اولا” شما تنها نیستید که آن مشکل خاص را دارید
و دوم اینکه اطلاعات شما محرمانه خواهد بود. با این حال در صورت تمایل می توانید از نام مستعار استفاده کنید .

مسایل و مشکلات جنسی و نداشتن رابطه جنسی سالم زوجین ، علت اصلی بسیاری از طلاق هاست.بنابراین با گرفتن مشاوره های جنسی و حل این مشکل می توان از بسیاری از طلاقها پیشگیری کرد.

مشاوره-جنسی
اختلالات جنسی زوجین نظیر بی میلی جنسی زوجین یا زود انزالی ،دیر انزالی و اعتیاد جنسی .در مردان و یا واژینیسم و سرد مزاجی در زنان، مانع بزرگی در برقراری رابطه سالم است بنابراین نباید انرا انکار کرد یا نادیده گرفت و با مراجعه به مشاوران جنسی و متخصصان روانشناس نسبت به درمان آنها اقدام کرد.

نقش مشاوره جنسی  در برقراری رابطه جنسی سالم

حتی اگر زوجین هیچ اختلال جنسی نیز نداشته باشند ممکن است در برقراری رابطه سالم مشکل داشته باشند ولی با گذشت زمان و شناخت بیشتر زوجین از یکدیگر و کمک گرفتن از مشاوره جنسی ، می توانند به همخوانی جنسی بیشتری برسند.
مهمترین راز یک رابطه جنسی سالم ، گفتگو کردن است بعنی هر کدام از زوجین یاید انتظارات خود را از رابطه بگویند ولی با لحن مناسب . در واقع باید دو برابر وقتی که صرف تفریح می کنند صرف صحبت کردن در رابطه با شخصیت وافکار همدیگر کنند.

 

راهنمایی دو طرف در رابطه جنسی

خیلی از افراد بیشتر خانمها تمام تلاش و انرژی خود را صرف لذت طرف مقابل کرده و خودشان را فراموش میکنند که این کمکی به بهبود رابطه نمی کند زیرا در نهایت باعث ایجاد احساس بی ارزشی در آنها می شود
مردان با مشاوره های جنسی می آموزند که چیزی که بیشتر از رابطه جنسی اهمیت دارد عشق ورزی به همسر در همه زمانها بخصوص قبل از رابطه جنسی است.
زنان دوست دارند که طعم محبت جسمانی را در فضای غیر شهوانی نیز بچشند . بدیهی است این امر به بهبود رابطه زناشویی کمک شایانی می کند.
اینها فقط بخش کوچکی از مشاوره جنسی است بدیهی است زوجین برای آگاهی بیشتر وبا توجه به مشکل مربوطه باید از مشاوران جنسی کمک گیرند.

سوال يا ديدگاه خود را ثبت كنيد