درمان افسردگی و درمان وسواس و درمان همجنسگرایی
درمان با هيپنوتيزم
درمان فشرده و گام به گام اختلالات روانی و جنسی. جلسه به جلسه درجه به درجه بهتر شوید، ( ان شاء الله ) .
بعضی از شما عزیزان به دلیل داشتن مشکلات خاص از مراجعه جهت درمان خود داری می ورزید ، بنابراین اولا” شما تنها نیستید که آن مشکل خاص را دارید
و دوم اینکه اطلاعات شما محرمانه خواهد بود. با این حال در صورت تمایل می توانید از نام مستعار استفاده کنید .

هم

 

هر ساله صدها نفر از والدین می فهمند که پسر یا دخترشان هم جنس باز یا همجنس گرا هست و در اکثر موارد این موضوع باعث آشفتگی زیاد والدین میشود.

 

هر چند آمارهای جهانی نشان میدهد که حدود ۵ تا ۱۰ درصد نوجوانان همجنس گرا هستند.

 

ولی متاسفانه در کشور ما ایران به خاطر عدم آگاهی و یا ترس از والدین و سایر مسائل این موارد عنوان ودر اکثر موارد که امکان درمان وجود دارد بعلت از دست رفتن زمان طلایی تا برگسالی و گاها تا ازدواج ادامه و زمینه ساز مشکلات بعدی میگردد.

 

میبینم که زوج های هستند که بعلت آگاهی از مشکل مربوطه و یا عدم عنوان ان به خاطر طردشدگی و طلاق این موضوع را سرکوب و موجب میگردد تا به خود بر چسب سرد مزاج و یا کم.توان جنسی را بزنند.

 

برای والدینی که آرزو داشته اند برای آینده فرزندشان یک ازدواج موفق و نوع های کاکل زری داشته باشند این مورد کابوسی وحشتناک است.

 

در ضمن والدین باید با احساس گناه خود هم کنار بیاییند.

آیا من کاری کردم آیا بچه بود من درست مراقبت نکردم،آیا رفتاری کردم که با بقیه فرق کرده و هزاران آیا دیگر…

 

ما با آگاهی دادن و درمان به موقع از همچنس گرایی که آینده فرزند و خانواده را تهدید میکند با پیروزی فایق ایم.

بیشتر نوجوان های ما گاهی دچار اضطراب میشوند و از خود میپرسند نکند من همجنس باز باشم؟؟؟؟

 

این امر اغلب در سنین ۱۳_۱۴ سالگی اتفاق می افتد و در این دوره نوجوان احساس می کند که یکی از دوستان خود را جذاب میبیند و یا نسبت به یک معلم هم جنس گرایش جنسی پیدا کرده و یا متاسفانه در فعالیت های هم جنس بازانه انفرادی و گاها دسته جمعی شرکت میکند.

 

هنوز علت همجنس بازی دقیقا مشخص نیست اطلاعات موجود در مورد نوجوانان پسر نسبتا کم و در مورد دخترها حتی خیلی کمتر می باشد چندین عامل مختلف در ایجاد این تمایل جنسی دخالت دارند مانند عوامل جسمی و بیشتر و غالبا روانی ولی در افراد مختلف متفاوت می باشد.

 

نوجوان ها در مرحله اولیه یا میانی نوجوانی که مرحله کسب هویت جنسی در آن ها می باشد ممکن است با افراد همجنس خود عمل جنسی داشته باشند و این نوع فعالیت های اکتشافی را نمی توان نشانه همجنس بازی دانست در صورت تکرار و عدم حمایت و عدم شکل گیری الگوی صحیح جنسی در زمان مناسب باعث می شود نوجوان در بزرگسالی هم جنس باز گردد و به جنس مخالف میل نداشته باشد.

 

با توجه به تحقیقات اخیر تمایلات همجنس بازی در سال های قبل از نوجوانی پایه گذاری می شوند و زمینه روانی و جسمی در نوجوانی شکل گرفته است. همچنین  با توجه به تجربیات اخیر هیپنوتیزم درمانی موثرترین روش درمانی برای همجنسگرایی  به نظر می رسد.

 

 

10 جولای 17
نظرات: 0