لوگو دکتر نجفی توانا
درمان وسواس جنسی

وسواس جنسی و روش درمان آن

4.3/5

در مورد مسایل جنسی نیز افکار و رفتارهای وسواسی به شیوه های متفاوت وجود دارد . این افکار ناخواسته و آزار دهنده هستند و در اثر تجربیات بد گذشته یا استرس های محیطی شدید و یا افسردگی و دیگر اختلالات روانی در فرد به وجود می آیند وسواسهای جنسی از تنوع زیادی برخوردارند. برای درمان وسواس جنسی روش های مختلفی وجود دارد. 
هم وسواس فکری –عملی و هم شخصیت وسواسی می توانند رابطه زناشویی را مختل کنند. مثلاً کسی که وسواس تمیزی دارد در حین رابطه مدام نگران است که جایی کثیف نشود یا زودتر به حمام برود و کسی که وسواس نظم دارد ، در حین رابطه مدام نگران زمان است تا به کارهای دیگرش برسد در مورد شخصیت وسواسی چون همیشه کمال گراست و نگران این است که نکند به اندازه کافی خوب نباشد در حین رابطه در گیر ظاهر و مسایل دیگر است و نمی تواند لذت جنسی ببرد و شریک جنسی اش هم از این موضوع اذیت می شود. از این رو شناخت وسواس جنسی کمک زیادی به درمان آن خواهد کرد. 

درمان وسواس جنسی

طبعات داشتن وسواس جنسی و لزوم درمان وسواس جنسی

همچنین بعضی افراد دچار افکار جنسی وسواسی نا خواسته و انحرافی می شوند. افراد در اثر افکار وسواسی جنسی (اشتغال ذهنی به یک موضوع جنسی) دچار اضطراب و تشویش می شوند و برای رفع این اضطرابها مجبورند کاری انجام دهند معمولاً فرد بر اثر این افکار دچار احساس گناه و پشیمانی می شود. مثلاً در بعضی افراد متاهل ، وسواس خیانت به همسرشان وجود دارد یا در بعضی افراد وسواس برقراری رابطه جنسی با کودکان وجود دارد . بعضی هم وسواس بیان کلمات جنسی را دارند. بعضی دیگر هنگام صحبت با جنس مخالف یا حتی موافق گرفتار افکار جنسی انحرافی می شوند. خود ارضایی نیز از جمله وسواس های جنسی است که براثر افکار جنسی صورت می گیرد. همه این اختلالات جنسی قابل درمان هستند.

به طور مثال میتوانید برای درمان اعتیاد به خود ارضایی به صفحه این مطلب مراجعه نمایید.

درمان وسواس جنسی

وسواس فکری جنسی

افرادی که به طور مکرر افکار افراطی و غیرعادی با ماهیت جنسی نگران کننده را تجربه می کنند، ممکن است از یک وسواس جنسی که اغلب اشتباه تشخیص داده می شود، رنج ببرند. وسواس جنسی نوعی اختلال وسواس فکری اجباری (OCD) است که درصد قابل توجهی از هر 40 نفری را که از OCD رنج می برند، تحت تاثیر قرار می دهد. تحقیقات و پزشکان دریافته‌اند که این وضعیت کمتر گزارش شده، کمتر شناخته شده و درمان نشده است.

افرادی که از وسواس  فکری جنسی رنج می‌برند، افکار ناخواسته‌ای را تجربه می‌کنند که آن‌ها را آزاردهنده یا حتی وحشتناک می‌دانند. زیرا این افکار برای جهان‌بینی شخصی و نظام اخلاقی او بسیار نامشخص است. برای برخی، این افکار می‌توانند آنقدر شدید باشند که از نظر فیزیکی احساس کنند که می‌توانند درست باشند، اما معمولاً فرد می‌داند که درست نیستند. ممکن است فرد نگران باشد که اگر این افکار ناراحت کننده ادامه یا حتی تشدید شوند، ممکن است به آنها عمل کند. گاهی نیز ممکن است افراد بدانند که هرگز بر اساس وسواس‌های خود عمل نمی‌کنند، اما تجربه داشتن افکار به نظر یک نقض اخلاقی است.

متأسفانه، بسیاری از افراد مبتلا به به این نوع وسواس به اشتباه با اختلال روانپزشکی دیگری تشخیص داده می‌شوند یا گرایش جنسی خود را انکار می‌کنند.

افکار مزاحم جنسی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • افکار ناخوشایند و مزاحم ناسازگار با گرایش جنسی فرد
 • افکار مربوط به انجام اعمال افتضاح، نامناسب یا شرم آور با ماهیت جنسی که فرد مایل به انجام آن نیست (از جمله اعمال جنسی با کودکان یا افراد قدرتمند)
 • افکار در مورد مجبور کردن شخصی به انجام کاری از نظر جنسی یا مجبور شدن به انجام یک عمل جنسی
 • تکرار یک عمل یا پیروی از یک روال خاص به دلیل افکار مزاحم جنسی
 • انجام یک عمل ذهنی یا خواندن نماز برای رهایی از یک فکر جنسی ناخواسته یا ناخوشایند

وسواس فکری جنسیدرمان افکار جنسی

در صورت عدم درمان وسواس جنسی ممکن است که تشدید می شود. افرادی که گرفتار این افکار هستند، اغلب واکنش های اضطرابی خود را به عنوان انگیزه ای برای انجام این کارها یا نشانه ای از برانگیختگی تعبیر می کنند.

بسیاری از متخصصان روانشناسی OCD این افکار را “خود بیگانه” می دانند، به این معنی که آنها از نظر ماهیت یا شخصیت متفاوت هستند. به بیان ساده، این وسواس‌ها مغایر با قطب‌نمای اخلاقی فرد است.

افرادی که از وسواس جنسی رنج می برند هرگز به افکار مزاحم خود عمل نمی کنند زیرا آنها را از طبیعت خود بسیار دور می دانند. با این حال، انزجاری که در نتیجه داشتن این افکار نسبت به خود ایجاد می‌کنند، می‌تواند ترس فلج‌کننده‌ای باشد. درنتیجه این افکار می تواند عملکرد روزمره آن ها را مختل کند یا حتی آن ها را مجبور به خانه ماندن و عدم  تعامل با دوستان و خانواده کند.

سایر عوارض می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • شرم و گناه شدید
 • ترس از طرد اجتماعی
 • آنها اهمیت شخصی بیشتری به افکار خود نسبت به سایر مبتلایان به OCD می دهند.
 • استفاده بیش از حد از سبک تفکر خودتنبیه کننده برای کنترل یا سرکوب افکار و تصاویر
 • نسبت به سایر اشکال OCD و همچنین سایر شرایط، دلسوزی کمتری نسبت به خود دارند

درمان وسواس جنسی

اگرچه ممکن است بحث در مورد این وضعیت دردناک خجالت آور باشد، روانشناسان به افراد اطمینان می دهند که کمک در دسترس است و ترک این اختلال بدون درمان یا خود درمانی ممکن است شدت بیماری را تشدید کند.

افرادی که مشکوک هستند به وسواس جنسی هستند یا عزیزی دارند که با این سناریوها مواجه است، باید به دنبال کمک باشند.

متخصص واجد شرایط OCD را پیدا کنید که از درمان شناختی-رفتاری همراه با مواجهه و پیشگیری از پاسخ استفاده می کند. فرد متخصص به بیمار کمک می کند تا

پریشانی خود را تحمل کند و رفتارهای اجباری خود را کاهش دهد.

وی همچنین  تکنیک هایی را برای مقابله با اختلالات عاطفی و فیزیکی  افکار وسواسی پیشنهاد می کند.

درمان افکار جنسی

برای درمان وسواس جنسی مشاوره روانشناسی و هیپنوتیزم درمانی (هیپنوتراپی) می تواند بهترین راهکار باشد . دکتر نجفی توانا برای رفع این معضلات از هیپنوتیزم درمانی کمک میگیرد ، برای آشنایی با روش کار و گرفتن اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای گرفتن وقت مشاوره و انجام درمان وسواس جنسی می توانید با مطب دکتر نجفی توانا ارتباط برقرار کنید . یکی از شاخص های مطب دکتر نجفی توانا حفظ هویت افراد و در صورت تمایل فرد پذیرش با نام مستعار امکان پذیر می باشد.

آدرس مطب: تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، جنب پمپ بنزین ظفر، کوچه شواری، ساختمان پزشکان سینا، طبقه پنجم

تلفن های نوبت دهی : ۲۲۸۹۹۱۴۷ ۰۲۱ – ۲۲۸۹۹۱۴۸ ۰۲۱

منتظر شما هستیم.

می دانم، می خواهم، اما نمی توانم!

“می دانم مشکلم چیست و می خواهم از آن رها شوم و یا درمانش کنم، و برای درمان آنها از همه روشها استفاده نموده ام با این وجود نمی توانم.”
مثلا”، وسواس شستن و یا ترسهای غیر معقول و یا عدم اعتماد بنفس و غیره . با اینکه می دانیم این رفتارها یا احساسات غیر منطقی است، با این حال قادر به رهایی و یا کنترل آنها نیستیم.
بنابراین می توان گفت بسیاری از احساسات،هیجانات،و افکار ما ریشه در ناخوداگاه دارد.اگر چه در نهایت ما مسئول اعمال خود در جامعه و در تعامل با دیگران می باشیم.

52 پاسخ

 1. سلام.این که گفتید در بسیاری از موارد این افراد گرایش جنسی خود را انکار میکنند،یعنی فرد فکر میکنه که ترنس هستش؟؟
  این موضوع ممکنه توسط پزشک هم اشتباه گرفته بشه؟

 2. سلام .
  بنده ۴۱ ساله و متاهل هستم .
  و علاقه شدیدی به فیلمها و تصاویر پورن دارم و هفته‌ای ۳ یا … ، استمناء میکنم . با اینکه میدانم گناه بزرگی‌ست . ولی وقتی در دامش می‌افتم ، نمیتوانم جدا شوم . و تا استمنا نکنم و تصاویر پورن نبینم ، به کارهای روزمره‌ام نمیتوانم رسیدگی کنم !
  هر چه نماز میخوانم و دعا میکنم ، نمیتوانم ازین کارها چشم پوشی کنم .
  راهکار چیست ؟؟
  سپاس فراوان

 3. مرد ۳۶ ساله ام.به شستشوی بعد از رابطه و خود ارضای وسواس دارم یعنی وحشت کثیف شدن خودم و شریک جنسی ام و رختخواب بقیه چیزا بشدت برام تاثیر منفی داشته.در آستانه ازدواجم.اما دارو درمانی روانپزشک نتونست کمکم کنه.چطور میتونم این خصلت و وسواس عوض کنم

 4. سلام من افکار جنسی خیلی زیادی دارم تو ذهن همجنس گرایی رکو خیلی تصور میکنم بیشتر به پسرها علاقه دارم وبه خدافکر نمیکنم مدام سراغم میاد موقع درس خون نمی تونم درس ببینم یه ۲۰ بار هم تو گوگل به فلیم های همجنسگرایی نگاه کردم این کار های ۱۳ سالگی تاالان که ۱۶ سالم اومده ورفته رفته بیشتر شده دارم دیونه میشم وقتی یک پسر هیکل رو میبینم دل میره ومیخوام باهاش رابط برقرار کنم البته ۱ سال پیش هم با پسرخاله ام این کار رو انجام دادم اهم بود متن دستم اون دست زد به اندام خصوصی بعدد درآور من هم درآوردم زدیم به هم لب کردیم وآلت میون رو خردیم که ای کاش نمی کردیم الان دیگه نمی کنم وپشیمونم از کاری کردم ومیدونم گناه ولی باز افکار ذهنی هی زیاد میشه الان وقتی میبینم دلم میره ولی این کار رو انجام نمیدم حدود 1یا ۱.۵ سال میشه ولی از ۱۴ تا ۱۵سالگی انجام دادم ولی قبل ازاون هم از ۱۲ تا ۱۴ سالگی که نمیکردم باز زیاد بود ونمیدونم چرا اینجوری شدم به جنس مخالف علاقه ندارم از اون مهم تر روی درس خوندم خیلی تاعثیر داره نمی تونم درس بخونم هنگام حفظ کردن فکرم میره تورو خدا روشش رو بگین خیلی افسرده شدم بعدا میام مطب بعد امتحان ها ولی الان یه خلاصه وار به هم بگین چیکار کنم چه قرصی مصرف کنم

 5. سلام من افکار جنسی خیلی زیادی دارم تو ذهن همجنس گرایی رکو خیلی تصور میکنم بیشتر به پسرها علاقه دارم وبه خدافکر نمیکنم مدام سراغم میاد موقع درس خون نمی تونم درس ببینم یه ۲۰ بار هم تو گوگل به فلیم های همجنسگرایی نگاه کردم این کار های ۱۳ سالگی تاالان که ۱۶ سالم اومده ورفته رفته بیشتر شده دارم دیونه میشم وقتی یک پسر هیکل رو میبینم دل میره ومیخوام باهاش رابط برقرار کنم البته ۱ سال پیش هم با پسرخاله ام این کار رو انجام دادم اهم بود متن دستم اون دست زد به اندام خصوصی بعدد درآور من هم درآوردم زدیم به هم لب کردیم وآلت میون رو خردیم که ای کاش نمی کردیم الان دیگه نمی کنم وپشیمونم از کاری کردم ومیدونم گناه ولی باز افکار ذهنی هی زیاد میشه الان وقتی میبینم دلم میره ولی این کار رو انجام نمیدم حدود 1یا ۱.۵ سال میشه ولی از ۱۴ تا ۱۵سالگی انجام دادم ولی قبل ازاون هم از ۱۲ تا ۱۴ سالگی که نمیکردم باز زیاد بود ونمیدونم چرا اینجوری شدم به جنس مخالف علاقه ندارم از اون مهم تر روی درس خوندم خیلی تاعثیر داره نمی تونم درس بخونم هنگام حفظ کردن فکرم میره تورو خدا روشش رو بگین خیلی افسرده شدم بعدا میام مطب بعد امتحان ها ولی الان یه خلاصه وار به هم بگین چیکار کنم چه قرصی مصرف کنم

 6. سلام اقای دکتر توانا من خوندم تویه سایتی که برای درمان قطعی و ریشه ای وسواس از درمان روان پویشی استفاده میکنن ودرمان شناختی رفتاری صرفا کنترل علاعم وسواسی هست آیا نزرشما چی هست من که میخواهم علاعم وسواس فکری شدید که دارم ریشه ای و قطعی درمان شود

 7. سلام من یع دختر ۱۸ساله هستم قبلا درمورد همجنسگرا ها میدپنستم و اتفاقا گی ها برام جالب بود ولی فقط گی ها نه زن ها نمیدونم چیشد یهو به این فکر کردم که نکنه همجنسگرام واقعا اذیتم میکنع ناخواسته افکار بد مزاحمم میشه نمیدونم چیکار کنم نمیخوام ناخواسته با افکار بد وارد راهیی بشم که همش تباهیه وقتی این افکار بهم هجوم میارن حالتدتهو میگیرم تصور اینکه بخوام تبدیل بشم بهش واقعا اذیتم میکنه چیکار کنم

 8. سلام.
  به این افکار توجه نکنید ( محکم). و ورزش کنیدو مثبت فکر کن . حتما چند جلسه مشاوره و اگر حل نشد روانبزشک..
  درنهایت با مطب تماس

 9. سلام دوست عزیز.
  سعی کنم فکر جنس مخالف را داشته باشی.
  ابتدا چند جلسه مشاوره و همچنین روانبزشک جهت درمان داروی مراجعه کنید . و اگر نشد با مطب تماس بگیرید.
  موفق باشید

 10. سلام بنده چند سالی ست که یه نوع وسواس فکری شدید دارم بد جور کلافه ام کرده واقعا از زندگی بریده ام نمی تونم به پای برهنه کسی نگاه کنم چه مرد چه زن ولی بیشتر در مورد زنها راحت نیستم یه حس گناه در وجودم پیش میاد تمرکز میکنم نگاه نکنم و این روی اعصابم بد جور قفل می شه البته فکر نکنم انحراف جنسی باشه چون حتی در مورد مادر و خواهرم هم این حس را دارم

 11. سلام‌من دختری ۲۱ ساله‌ هستم مدت زیادی مثلا ۵ سال‌ خود ارضایی میکردم الان توی رابطه با‌ نامزدم نمیتونم ارگاسم شم فقط با خود ارضایی میتونم…بهم گفتن دچار آنورگاسمی موقعیتی هستی…خبلی افسره‌و ناراحتم.و مدتی‌هست که خودارضایی نمیکنم…میخوام بدونم آیا قابل‌ درمان هست؟

 12. سلام من مدتیه فکر میکنم دوستان یا اطرافیان از پشت به من برخورد میکنن یا میچسبند و این منو عذاب میده لطفا کمکم کنید.

  1. سلام من افکار جنسی خیلی زیادی دارم تو ذهن همجنس گرایی رکو خیلی تصور میکنم بیشتر به پسرها علاقه دارم وبه خدافکر نمیکنم مدام سراغم میاد موقع درس خون نمی تونم درس ببینم یه ۲۰ بار هم تو گوگل به فلیم های همجنسگرایی نگاه کردم این کار های ۱۳ سالگی تاالان که ۱۶ سالم اومده ورفته رفته بیشتر شده دارم دیونه میشم وقتی یک پسر هیکل رو میبینم دل میره ومیخوام باهاش رابط برقرار کنم البته ۱ سال پیش هم با پسرخاله ام این کار رو انجام دادم اهم بود متن دستم اون دست زد به اندام خصوصی بعدد درآور من هم درآوردم زدیم به هم لب کردیم وآلت میون رو خردیم که ای کاش نمی کردیم الان دیگه نمی کنم وپشیمونم از کاری کردم ومیدونم گناه ولی باز افکار ذهنی هی زیاد میشه الان وقتی میبینم دلم میره ولی این کار رو انجام نمیدم حدود 1یا ۱.۵ سال میشه ولی از ۱۴ تا ۱۵سالگی انجام دادم ولی قبل ازاون هم از ۱۲ تا ۱۴ سالگی که نمیکردم باز زیاد بود ونمیدونم چرا اینجوری شدم به جنس مخالف علاقه ندارم از اون مهم تر روی درس خوندم خیلی تاعثیر داره نمی تونم درس بخونم هنگام حفظ کردن فکرم میره تورو خدا روشش رو بگین خیلی افسرده شدم بعدا میام مطب بعد امتحان ها ولی الان یه خلاصه وار به هم بگین چیکار کنم چه قرصی مصرف کنم

 13. باسلام دکتر متاسفانه من خودم حس میکنم با این فکر ها تحریک میشم . یعنی واقعا هم تحریک میشم . فکر ها و حس هایی در دلم ایجاد میشه و به اون باور پیدا میکنم که حس میکنم هیچ همسرم رو دوست ندارم . دکتر با خوردن فلوکستین تاثیری میبینم؟

 14. سلام من دختری هستم ۲۴ ساله مدام درگیر این فکر ها هستم :
  آن پسر خوشگل بود شاید از من خوشش میاد فلان کار و بکنم بیشتر خوشش بیاد جلب توجه کنم .
  روی افرادی که حساس شده ام و فکر خای بد بسرم میرسند وقتی نگاهشان میکنم یا وقتی حرف میزنم یا حتی فکر میکنم دلم میریزد یا الت تناسلی ام حس خوبی بهش دست میده یا یجوری میشم.
  ناخوداگاه یا تحت امدن فکر هایی به الت تناسلی مرد ها نگاه میکنم گاهی وقتا خوشم می اید و یجوری میشم گاهی وقتا ناخوداگاه است .
  وقتی دستم را روی لبم میگذرام فکر میکنم نکنه همکارم اینجاست من عمدا این کارو کردم جلب توجه کنه و اگر این کار را باز بکنم اعصابم شدیدتر خراب میشود .
  تو رو خدا کمکم کنید نامزدم خیلی ناراحته از دستم.

 15. سلام . من دختری ۲۴ ساله هستم . مدام درگیر افکاری هستم که آن پسر خوشگل بود نگاهش کردم دلم یجوری شد یا خودم یه حسی پیدا کردم . یا نگاهم بی اختیار به سمت آلت مردها میفته که گاهی خوشمم میاد و گاهی هم بی اختیار هستش . یا مثلا مدام فکر های بیخود راجع به همکارانم به سراغم میاد هر کاری میکنم فکر میکنم بخاطر انها بوده . گاهی برای جلب توجه نییز کارهایی میکنم . و تنها مشکلم این هستش که فکر میکنم از اینکه این فکر ها بسراغم می آید بعضی وقت ها خوشم هم می آید. دکتر بی زحمت راهنمایی ام کنید نامزدم خیلی از این کار های من ناراحته

  1. درسته دکتر نیستم ولی کتابایه زیادی خوندم که نشون میده تجربه های گذشتمون چقدر ازارمون میوه و مارا میشازه ی جورایی یا مخرب یا واقعا محکم حالا اگه ب من باشه میگم از همون ۱۵ سالگیت شاید این خود واقعیت بودی و سرکوبش کردی و هعی ردش کردی مطمئنن واسه حرف مردم خانواده و … که ب نظرم همونجا باید خودت میبودی شاید امروز انقدر زحر نمیکشیدی درکت میکنم ولی حالا که خودتو سرکوب میکنی ولی نمیشه که بشع ب نظرم راحت باشی بهتره شاید این حقیقت تلخو قبول کردن) مسلما یعنی(بهتر از انکار باشه خود خودتی این تویه واقعیه انقدر با خودت واسه دیگران نجنگ :)
   مسدونم که خفن ترینا برات اتفاق میفته

 16. باسلام
  بنده از نوجواني تا الان كه سنم ٣٧ سالمه به طور متوسط هفته اي ٢-٣ بار خودارضايي كرده ام. هنگام خودارضايي لذت فراوان برده و ميبرم. الان ٢ ساله ازدواج كردم و با زنم نميتونم رابطه جنسي خوب داشته باشم! اصلا تمايلي به نزديك شدن به زنم ندارم و وقتي با هم سكس هم ميخوايم بكنيم مجبورم يكسري افكاري كه تو خودارضايي باهاش تحريك ميشم رو تو ذهنم تداعي كنم تا شايد كمكم كنه. قبل ا ازدواج هم يكي دوبار سكس خواستم با نامحرم بكنم همين وضع بود و به جاي تمايل به سكس واقعي، تمايل به خودارضايي دارم . وقتي دست به بدن زنم ميزنم انگار به ديوار دست ميزنم! ولي وقتي افكار انحرافي درباره زنم يا هر زن ديگه اي ميكنم تحريك ميشم. انواع دارو هاي راست كننده الت و تحريك كننده مغزي( بوپروپيوم) ٢ ساله مصرف ميكنم تاثيري نداره. كمي هم افسرده و گوشه گيرم. لطفا راهنمايي كنيد كه درمان قطعي داره؟

  1. سلام.
   خود ارضایی شما به حدی در اعماق ذهن شما ریشه دوانده که حتی بعد از ازدواج ملکه ذهن شد که نام واقعی آن انحراف جنسی است.
   قابل درمان است .تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

 17. سلام دختر10ساله ای دارم که فیلم سوپردیده وافکارسکس درذهنش نقش بسته ومدام استرس داره دست وپاهاش عرق میکنه وشباگریه میکنه ومیگه این فکرااذیتم میکنه ومیترسم این افکارازبین نرن بنده دخترم رانزدروان شناس ومشاوربردم امافعلانتیجه ای نداشته وروزاین افکاراذیتش نمیکنه بیشترشباشروع میشه وشروع به گریه میکنه که این افکاربه سراغم میادومیترسم ازبین نرن خواهشاراهنمایی کنیدممنون

 18. با سلام.من خانومی ۲۴ ساله هستم.به یک نوع وسواسی مبتلا هستم که خیلی عذابم میده.توروخدا کمکم کنید.اولا که ۱۴سالم بود از مسایل جنسی هیچی سر در نمیاوردم.ولی با صحبت های همکلاسیام یه چیزایی متوجه شدم.از اول مذهبی بودم و فکر کردن به این مسایل عذابم میداد که نکنه به جاهای حساس آقایون نگا کنم.ولی متآسفانه هرچی سعی میکردم به پایین تنه آقایون نگاهنکنم بیشتر چشمم به اونجا میافتاد.فکر میکردم وقتی ازدواج کردم درست میشم ولی ازدواجم کردم خوب نشدم.این اوضاع خیلی عذابم میده.بعضی اوقات از خدا میخام کاش بمیرم.چون اطرافیانم کم کم دارن به این موضوع پی میبرن.تا حالا به خاطر این موضوع دکتر نرفتم و نمیتونمم برم.چون نمیتونم به کسی چیزی بگم.

 19. سلام.من دختری 30ساله هستم که دچار وسواس جنسی فکری و عملی ستم یعنی هم خیلی دوست دارم رابطه داشته باشم هم اینکه زیاد احساس نیاز میکنم تا جایی که حدودا پنج ساله که قرص اعصاب مصرف میکنم و نزدیک بیست کیلو چاق شدم.ولی قرص های لورازپام و سبتالوپرامی که میخورم و به تجویز خودم بوده یه جورابی تاثیر چندانی نداره آیا من وسوای جنسی دارم یا طبیعیه؟

 20. سلام خسته نباشید سوال من اینه که من افکار ناپسندی از خانوادم میان جلو چشمام مثلا افکار جنسی خوانوادم چیکار کنم هر کاری میکنم نمیتونم کنترلش کنم

 21. سلام یکی از دوستانم مدتیست وقتی با کسی حرف میزنه نا خوداگاه نگاهش به سمت عضو جنسی طرف مقابل جلب میشه فرقی نمیکنه زن باشه یا مرد برای همین حضور در جمع و حرف زدن بادیگران براش سخته لطفا راهنمایی کنید چکار کنه ؟؟

 22. سلام من مدتیه که افکار منفی تو ذهنم میاد مثلا دو نفر در حال سکسن خواهشا کمکم کنین و بگین چه کار کنم؟

 23. سلام شوهر من هیچگاه دست به آلت من نزده هیگه دلم نمیگیره دست بزنم
  خیلی کم میشه ک سینه های منو بخوره من فکر میکنم وسواس داره
  به نظر شما درمان این نوع وسواس چیه

 24. سلام…پسر ۱۰ ساله دارم که ۱ ماه هست همش به فکر خانمهاست که مثلا خوشگلن یا بدنشون قشنگه ……خیلی ناراحتم میترسم این حس بمونه ..خودش هم خیلی عذاب وجدان می گیره و برای رهایی از اون میاد با من دز میون نیزاره …لطفا کمکم کنید ممنون

  1. سرکار خانم برای این مورد از این طریق نمیتوان کمکی به شما کرد. لطفا به همراه فرزندتون مراجعه کنید تا راهنمایی شوند.

 25. باسلام
  من مدت زیادی به عادت فکری و خیالی شدید(گاهی چشم بسته) همراه با عمل ،افتادن در رختخواب عین حس روابط جنسی ،تو فگر خیال به نعوظ دست پیدا میکنم،اما در روابط طبیعی وغیر خیالی هیچوقت به نعوظ دست نمیابم. ومورد تحقیر مسخره قرار میگیرم،پشت سرم احساس فشار میکنم یعنی سرم تحت تاثیر فکر وخیال اینجوری شده، حالا درمانی یا داروی هست من نجات پیدا کنم

  1. سلام.
   درمان پذیر است. تماس بگیرید برای راهنمای بیشتر. آدرس تلفن در سایت هست.

 26. سلام من وسواس خيلى زيادى به سکس دارم و دوست دارم اونو باهر دخترى انجام بدم نميدونم چطورى خودمو درمان کنم لطفا کمکم کن

 27. سلام بنده حدودا یازده سال پیش وقتی 22ساله بودم و مشغول خدمت سربازی بودم و در آسایشگاه استراحت میکردیم با دیدن هم خدمتیم که با لباس زیر خوابیده بود و بسیار درشت جثه بود بصورت ناگهانی افکار هم جنس گرایانه به ذهنم اومد و بنده رو با خودش درگیر کرد (البته من در سن 15 سالگی حدود یک سال با یکنفر از پسرهای همبازیم رابطه جنسی برقرار میکردم که من نقش فاعل رو داشتم و این رابطه فقط جنسی بود و هیچ علاقه و عشقی وجود نداشت بعدش هم من از این داستان کنار کشیدم و به زندگی عادی برگشتم بدون اینکه لحظه ای به اون روزها فکر کنم یا حوس تکرارش رو داشته باشم )البته من دوران کودکی بسیار سختی داشتم و بشدت توسط پدرم مورد تحقیر و توهین و ضرب و شتم قرار میگرفتم و از 16 سالگی متوجه شدم ذهنم خیلی درگیر مسائل اتفاق افتاده میشه و مدتها بهشون فکر میکنم و به نوعی وسواس دارم بعد هم درست یکسال قبل از خدمت وفتی دانشگاهم تمام شده بودو چون من هم اتاقیهایم معتاد بودن دچار ترس و وحشت شدیدی شده بودم که مبادا معتاد بشم و فکر میکردم دوست دارم مواد رو تجربه کنم که شش ماه با استرس و بی قراری و بی خوابی گذشت اما من تونستم این افکار منفی رو پشت سر بزارم که 2یا 3 ماه بعد افکار همجنسگرایانه به سراغم اومد 2بار به پزشکهای مختلف مراجغه کردم گفتند دچار وسواس فکری هستی اما نه با دارو و نه شوک الکتریکی درمان نشدم و الان 5سال هست با نظر پزشک ازدواج کردم و فرزند هم دارم و در روابطه زناشویی هیج مشکلی ندارم هرگز هم با دیدن فیلمهای همجنس گرایانه تحریک نمیشم اما بعضی وقتها فکر میکنم رفتارم و یا اندامم مثل خانومهاست که واقعا اینطور نیست و یا از هم جنسانم به نوعی وحشت دارم و وقتی باهاشون حرف میزنم میترسم اتفاقی بینمون بیفته اما یه حسی تو وجودم بهم میگه تا این کار رو نکنی از زیر این فشار عصبی خلاص نمیشی و به خاطر همین قدرت تکلمم بسیار ضعیف میشه و دوست دارم از اون موقعیت فرار کنم در دورهمی و میهمانی بهم استرس زیاد و غیر قابل تحملی وارد میشه و گوشه گیر شدم و به افسردگی شدید مبتلا شدم و مرتب فکر خودکشی به سرم میزنه و حرف مرگ رو میزنم و فکر مرگ آرومم میکنه چون حاضرم بمیرم نا همجنسگرایی بکنم و یا ترنس‌ بشم و دیگه دنیا برام معنی نداره خیلی خستم اما بخاطر همسر و فرزندم نمیتونم خودکشی کنم آیا راهی هست به زندگی عادی در کنار خانوادم برگردم

  1. سلام.
   حضوری به روانشناس مراجعه کنید.با اینحا در صورتی که درمان برایتان مهم هست تماس بگیرید تا راهنمایی شویید.
   موفق باشید.

 28. سلام خسته نباشید ببخشید من ی مدت است افکار بد مثل بچه بازی و لواط و ب ذهنم میاد من نمیتونم این افکار کنترل کنم . من پیش خودم فکر میکنم من چرا باید ب این افکار فکر کنم بعضی از وقت این افکار ب من دستور میدن یعنی اینکه یچیزی بم میگه من افکارم رو عملی کنم بعد استرس شدیدی در بدنم بوجود میاد من گاهی وقتا در تصمیم گیری در انجام چنین افکاری دچار تردید میشم تو رو خدا کمکم کنید بعد وقتی از دست یکی از این فکر های رها میشم یک فکر دیگه میاد سراغم بعد تمام خاطرات و کار ها و حرف هایی ک زدم میان یادم چرا

  1. اگر راه های دیگر درمان را امتحان نموده اید و نتیجه نگرفه اید با ما تماس بگیرید تا این مشکل شما را برطرف کنیم .

 29. سلام حدود یه ماه کارم شده گریه بی خودی اصلا حوصله ندارم اشتها ما از دست دادم افکار منفهی اذیتم می کنند میل به هیچ کاری ندارم وسواس هم دارم نمی دونم چیکار کنم میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

 30. با سلام.دختری 26ساله و مجرد هستم.نمیدانم چرا بیشتر افکار جنسی مزاحم سراغم می آید و من همیشه فکر میکنم جنب شده ام و این حالت بیشتر سر نماز برایم پیش می آید.مثلا تصویری از آمیزش زن و مرد در ذهنم نقش می بندد و به شدت درگیر این مسئله هستم و به هر کاری خودم را سرگرم میکنم آخر یه جایی این فکر سراغم می آید تا جایی که همیشه فکر میکنم جنب هستم.توروخدا یه راه درمان جلوی من بگذارید چون فعلا توانایی رفتن پیش دکتری را ندارم.
  ممنون از لطفتون و دعاتون میکنم…

  1. سلام.
   شما دچار وسواس فکری و عملی هستید. یعنی فکر جنسی ذهن شما را مشغول و در نتیجه احساس جسمانی در شما بوجود می آید. بهترین کاری که در حال حاظر می توانید انجام دهید این است که توجه به این احساسات و افکار مزاحم نکنید. مشاوره روانشناسی نیز می تواند به شما کمک کند. در صورتی که از این افکار و احساسات آزار دهنده نتوانستید بگریزید باید بدنبال درمان باشید.برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
   موفق باشید.

   1. سلام بنده ۱۴ سالمه و به مدت دو هفته است که هی فکر های بدی در باره ی مامانم به سرم میزنه و هر دقت این فکر ها به سرم میزنه احساس ترس نگرانی اظطراب و هیز بودن بهم دست میده بنده چند بار دیگه هم این موضوعو تجربه کردم اما برای یک الا دو روز انا این بلز حدودا دو هفته است که من اینو دارم تجربه میکنم و بسیار عذابم میده من اصلا شرایط مشاوره ندارم چون مییترسم مشکلمو بهشون بگم و خواهشا خواهشا خواهشا زیر همین نظرم راهنماییم کنید ممنون

 31. سلام من فروشنده لوازم آرایشی هستم اخیرا دچار وسواس جنسی شده ام و مدام با افکار جنسی خودمو مشغول می کنو در ضمن رابطه های جنسی زیادی دارم که حتی می تونم بگم اعتیادجنسی دارم تو همه زمینه ها موفق بوده ام ولی وسواس جنسی منو از پا در آورده .بسیار بی پروا به خانمها پیشنهاد رابطه میدهم . چگونه بر وسواس جنسی ام غلبه کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *