skip to Main Content

درمان فرد همجنسگرا | بهبود این اختلال جنسی

 فرد همجنسگرا

در اینجا یکی از تجربیات بالینی که در آن یک فرد همجنس گرا ،چگونگی گرایش خود به همجنس خواهی یا همجنس گرایی را بیان می کند شرح می دهیم.
در یکی از روزهای سرد زمستان در کنار بخاری لم داده بودم و در حال ورق زدن کتابها بودم که با یک متن اخلاقی مواجه شدم . نوشته شده بود اگر کسی به تمایلات شهوانی یا جنسی خود توجه نماید در آخرت به آتش جهنم گرفتار خواهد شد . برای لحظاتی به فکر فرو رفتم و آخرت را تصور کردم و ترسی عظیم برای لحظاتی بر کل بدنم حاکم شد.ولی بعد از مدتی این مسئله از خاطرم رفت و در خیالات جنسی فرو رفتم که به همراه آن تحریکات جنسی به وجود آمد .

در حال شروع خود ارضایی بودم که دوباره آن جمله که کسانی که به تمایلات نفسانس و جنسی خود توجه می کنند به آتش جهنم گرفتار خواهند شد به یادم آمد که ناگهان نعوظ خود را از دست دادم ،آن زمان حدود ۱۶یا ۱۷ سال پیش بود که بعد از آن دیگر نتوانستم نعوظ جنسی داشته باشم. در آن زمان به تمایل به جنس مخالف کاهش و تمایلات همجنس خواهی در حال شروع بود .

هم اکنون که ۲۷ سال سن دارم تمایل شدیدی به همجنس دارم و بعبارتی همجنس گرا یا همجنس خواه شده ام. تا کنون به دکتر های زیادی رفته ام، بعضی ها گفته اند که این انحراف جنسی همجنس گرایی یا همجس خواهی درمان ندارد .و بعضی ها هم قول می دهند ولی بعد از مدتی که می بینند تمی توانند کمک کنند می گفتند باید با این مشکل کنار بیایم.

درمان فرد همجنسگرا
درمان فرد همجنسگرا

روش درمان فرد همجنسگرا

این شخص پس از مراجعه برای هیپنوتیزم درمانی و شروع و ادامه درمان بسیار سریع بهبود پیدا کرد . روند درمان بسیار آسان است.در واقع این بیمار هنگام مراجعه ،دچار وسواس فکری شدید بود و با از بین بردن وسواس فکری نسبت به همجنس ، تمایلات همجنس خواهانه به شدت کاهش و تمایلات به سوی جنس مخالف تا حدودی افزایش داده شد و البته نعوظ یا ناتوانی جنسی او نیز بطور کامل به جالت طبیعی در آمد.
هیچ دردی بی درمان نیست مطمئن باشید

This Post Has 15 Comments

 1. سلام.
  بله حس جنسی انحافی دارید.و قابل درک هست همانطور که گفته ام کار سختی هست درمانش اما احتمال درمانش کم نیست اگر میل به درمان داشته باشید.

 2. سلام.
  طبیعی هست که بعد از رابطه با همجنس دچار افسردگی شوید چون به شما احساس گناه دست می دهد و این هم بخاطر این هست که از شما انتظار می رود به عنوان یک مرد با جنس مخالف ارتباط داشته باشید.
  انشاالله که بتوان کاری کرد.
  تماس بگیرید

 3. سلام.
  بله گاهی اوقات سو استفاده جنسی یا تجاوز می تواند باعث تمایلات جنسی انحرافی شود. افسردگی هم به دلیل احساس گناه و مشکلات گذشته هست.
  در صورتی که میل به درمان داشته باشید احتمال درمان هست. تماس با مطب

 4. سلام..علتهای همجنس گرای مختلف است.تجربیات جنسی دوران کودکی و روابط بد خانواده .و ……
  درمان سخت است اما شکر خدا تعداد موفقیت بالا بوده
  تماس با مطب

 5. سلام
  ۲۹ سالمه ۶ساله ازدواج کردم از دوسال پیش ب سمت جنس موافق کشونده شدم همش دوست دارم باهاشون باشم باهاشون حرف بزنم همسر این ماجرا رو فهمید و بارها ازم گذشت این موضوع هم زنگیمو داره خراب میکنه هم خودمو نابود میکنه ی هفته هم میشه ک بچمون ب دنیا اومده میشه کاری واسه من کرد

 6. سلام من یک پسر ۱۴ ساله دارم که چهره زیبایی داره و به تازگی متوجه شدم با پسر همسایه سابقمون که سه چهارسال ازش بزرگتره پیام های عاشقانه ردوبدل میکنند و هرروز سرساعت خاصی دزدکی همدیگه رو میبینند وقتی که کنترلش کردم دیدم وسط کوچه ی شلوغ کف پیاده رو میشینند و باهم صحبت میکنند و تا حدودی از نگرانی رابطه جنسی بیرون اومدم و پسرم هیچ اطلاعی در مورد چیزایی که میدونم نداره…واقعا مستاصلم و نمیدونم چه برخوردی بکنم…لطفا راهنمایی بفرمایید🙏

 7. سلام .خانوم من ۳۳ ساله هست ۱۳ سال پیش ازدواج کرده ایم یک دختر پنج ساله داریم
  سرد مزاج شدن و میگویند من از مردها بدم میاد شدیدا به جنس موافق گرایش دارد و میگوید من میخواهم تغییر جنسیت بدم و از اول رابطه را تحمل میکردم
  در صورتی که اوایل میلشان زیاد بود
  میشه راهنمایی کنید

  1. سلام.
   درصورتی که میل به درمان داشته باشد می تواند ابتدا مشاوره و سبس درمان دریافت کند

 8. سلام ، من ۱۸ ساله هستم و دچار اختلال همجنس خواهی و حتی فکر کردن به اینکه چطور با خانوادم مطرح کنم اذیتم میکنه و حضور در مطب دکترنجفی هم برام امکان پذیر نیست…باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

 9. با سلام. پسر ۱۴ ساله ما دچار سردرگمی شده و احساس میکنه به جنس مخالف هیچ تمایلی نداره، بهمین علت برای آیندش خیلی نگرانیم.آیا برای درمان تماس بصورت مجازی امکانپذیر هست؟ چون در استرالیا هستیم به علت مدرسه امکان اومدن به ایران بصورت مکرر برای درمان امکانپذیر نیست.لطفا کمکمون کنید.لطفا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top