skip to Main Content

انحراف جنسی

ریشه بیشتر اختلالات جنسی در مواردی که علل جسمانی وجود نداشته باشد به عوامل روانی و خاطرات گدشته فرد مربوط می شود . یکی از مهمترین علل انحرافات و اختلالات جنسی ، افسردگی است. افسردگی یک حالت به هم ریختگی روانی است که در رفتار و افکار و احساسات فرد بصورت آشکارا و پنهان نمود پیدا می کند علت بسیاری از اختلالات روانی و رفتاری در نظر عموم مردم حتی بسیاری از متخصصین روانشناسی که آنرا افسردگی نمی دانند در حقبقت نشانه ای از افسردگی است که فرد آن را دارا می باشد. شخصی که دچار افسردگی است حالات بی حوصلگی، بی حالی، لذت نبردن از زندگی و … و همچنین بی میلی و یا مشکلات جنسی (که فرد آنرا افسردگی نمیداند) را تجربه می کند .

درمان بی میلی جنسی

علت دیگر اختلالات جنسی مربوط به خاطرات گذشته.خاطرات کودکی در سرنوشت فرد بسیار تاثیر گذار است. چند مثال برای تفهیم مطلب. پسر بچه چهار ساله ای که در کف اتاق دراز کشیده ناگهان پاهای خواهر خود و ناخن های لاک زده او را می بیند و برایش جذاب و زیبا بنظر می رسد و آن را می بوسد و یا لیس می زند و با واکنش بدی از سوی والدین مواحه نمی شود. این پسر بچه چهار ساله در سن سی سالگی با مشکل فتیشیزم و یا پا پرستی که برایش مشکلات زیادی در ارتباط با جنس مخالف فراهم نموده برای درمان مراجعه می کند که علایمی از افسردگی را نیز بهمراه داشت.
پیامدهای این اختلالات فرهنگی به فرهنگ دیگر و از فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد. اختلالات و انحرافات جنسی عامل افسردگی و پیامدهای آن در شخص ، روابط اجتماعی مختل، گسستگی کانون گرم خانواده، و مشکلات کاری ویا آینده ای تاریک برای آن شخص می گردد. برای مثال فردی که دارای تمایلات همجنس خواهانه است ممکن است درفرهنگی دچار افسردگی گردد اما درفرهنگ دیگری دچار چنین اختلال صیت ضد اجتماعی گردد. و موارد دیگر. درمان اختلالات و انحرافات جنسی با هیپنوتیزم
بیشتراختلالاتی ریشه روانی دارند از طریق هیپنوتیزم یا هیپنوتراپی ، قابل درمان هستند همه اختلالات و انحرافات جنسی همچون ناتوانی جنسی، زود انزالی، دیر انزالی و عدم انزال، بی میلی و سرد مزاجی جنسی ،عدم ارگاسم، ترس یا فوبی جنسی، واژنیسم یا درد جنسی، همچنین انحرافات جنسی مانند تمایلات همجنس گرایانه، وسواس جنسی، فتیشیزم جنسی، مازوخیسم جنسی، سادیسم جنسی، و غیره که منشاء روانی دارند نیز قابل درمان هستند.

This Post Has 2 Comments

  1. سلام اگه میشه درمورد پدوفیلیا کودک خواهی بیشتر مطلب بذارین من احساس میکنم شوهر دچار این بیماریه چون با دیدن بچه ها تحریک میشه وبهشون دس میزنه چطور میتونم کمکش کنم میشه مطلب در مورد درمان این بیماری بذارین بخدا خودمم دارم روانی میشم نمیتونم به روش بیارم ودکتر ببرمش یه خواهرزاده دارم که همیشه نگرانشم نکنه شوهرم اذیتش کنه چون تا باهاش تنها میشه به بدنش دس میزنه میترسم کسی دیگه ایی ببینی آبرروم بره یا وقتی نیستم بچه ایی رو اذیت کنه.

    1. سلام.
      فکر نکنم شما بتوانید همسرتان را درمان کنید.باید از یک درمان گر کمک بگیرید.
      موفق باشید

Comments are closed.

Back To Top