skip to Main Content

عوامل کاهش دهنده میل جنسی

عوامل تاثیر گذار در کاهش میل جنسی
√ استرس یکی از عوامل کاهش میل جنسی است
بسیاری از افراد هنگام مواجهه با استرس دستپاچه شده و در انجام کارهای روز مره شان دچار مشکل می شوند . استرس در روابط زناشویی مشکلات زیادی ایجاد می کند و باعث می شود نتوانید بخوبی از عهده وظایف زناشوییتان برآیید آموزش و یادگیری اینکه چگونه با استرس در رابطه زناشویی با شیوه های موثر برخورد کنیم ، به ما کمک بسیاری می کند .

از مواردی که باید بدانیم عوامل موثر در سرد شدن رابطه جنسی و بی میلی جنسی در رابطه زناشویی و نحوه برخورد با این مشکل است:

√ خستگی و بی خوابی از عوامل کاهنده میل جنسی است
اگر به بی میلی جنسی ،مبتلا شده اید ، یکی از عوامل می تواند خواب ناکافی باشد . آیا خواب راحتی ندارید یا دیر بخواب می روید یا خیلی زود بیدار می شوید لا دچار عارضه قطع تنفس حین خواب هستید؟ سعی کنید عادات خواب خود را اصلاح کنید و در این راه از کمک مشاوران و پزشکان بهره مند شوید.

عوامل بی میلی جنسی

√ بچه دار شدن باعث کاهش میل جنسی می شود
بچه دار شدن باعث می شود وقت و انرژی زیادی صرف بچه کنید و برای روابط زناشویی تان زمان و انرژی را لازم را نگذارید که این امرباعث می شود سردی در رابطه ایجاد شده و در طول زمان سبب بی میلی جنسی شود

بی میلی جنسی

√ اختلافات زناشویی از عوامل کاهنده میل جنسی است
برای زنان صمیمیت و نزدیکی ،اعتماد و اطمینان به همسر عامل بسیار تاثیرگذاری در داشتن میل جنسی است. مشاجره برای مردان و برای زنان عواقب بدی دارد، و باعث احساس نارضایتی و بی اعتمادی می شود که سبب سردی در رابطه وبی میلی جنسی تاثیر می شود ازمانی که اختلاف میان همسران خیلی حاد باشد و نتوانند آن را حل کنند، باید به مشاور یا زوج درمانگر مراجعه کنند.

√ بعضی داروها باعث بی میلی جنسی می شوند

– داروهای ضدافسردگی
– داروهای ضدفشار خون
– داروهای شیمی درمانی
– داروهای ضد HIV
در خصوص مصرف داروها با پزشک مشورت کنید

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top