skip to Main Content

چطور رابطه جنسی بهتری ترباشیم

 

برای لذت بردن بیشتر از رابطه جنسی، و برای هدیه دادن لذت بیشتر به طرف مقابل. این ۷ نکته را اگر به کار گرفتید، یک شریک جنسی ایده آلید.

۱بدن تان را دوست داشته باشید

کسی که نسبت به بدنش حس خوبی ندارد، نمی تواند خوب از رابطه جنسیلذت ببرد. بدن ما، بخش مهمی از اعتمادبه نفس جنسی ماست. معنایش این نیست که همه خانمها بروند #ماموپلاستی؛ یا آقایان بیشتر از قبل به دنبال افزایش سایز باشند. نه. آدمهای سکسی، آدمهایی هستند که همان که هستند را دوست دارند. خب اگر یک بدشکلی واضح و قابل اصلاح در بدن هست، آن را رفع می کنیم. اما برای سکسی بودن، متمایز بودن لازم نیست. کافی است وقتی برهنه جلوی آینه می ایستید، از تماشای بدن خودتان لذت ببرید؛ نه اینکه شرمنده باشید و نتوانید نگاه کنید.

۲ تمرکز داشته باشید

کسی که ارتباط بین ذهن و بدنش دچار اختلال است، نمی تواند شریک جنسی خوبی باشد. اگر حواستان پرت کار و زندگی و هزار چیز دیگر است، درست مثل آن کسی که به رخت خواب همسرش می رود و فکر ارتباط موازی دیگری رهایش نمی کند، نمی توانید شریک جنسی خوبی باشید. برای همین توصیه می کنیم به ورزش، سفر، #ماساژ، حتی بازی با بچه ها، تا روحتان تازه شود. با روحیه ای خوب به رخت خواب بروید و همه تمرکزتان این باشد که هرچه بیشتر لذت بدهید و لذت بگیرید.

۳سکس را یک بازی ببینید

کسی که از وقتی همسرش را در آغوش می گیرد، مدام به فکر این است که آخرش چه می شود (ارگاسم می شوم؛ نمی شوم؛ نکند زودانزال شوم؛ نکند وسطش نعوظ از دست برود)، نمی تواند سکس خوبی داشته باشد. سکس، سفری است که از لحظه شروع آن باید لذت برد. عجله برای چیست؟ آخرش هیچ خبری نیست، جز همان که اولش بود.

۴ گشوده فکر کنید

کسی که فکر می کند سکس فقط یک جور است، فقط در اتاق خواب، فقط بعد از ساعت ۱۲ و آن هم فقط روزهای فرد (!) نه می تواند خودش از سکس لذت ببرد، نه همسرش را از لذت سرشار کند. در مقابل، آدم های تجربه گرا، شریک های جنسی بهتری هستند. خدا جوری ما را نیافریده که برای لذت از سکس، مجبور باشیم فقط یک کار کنیم.

۵ بازخورد بدهید

در سکوت مطلق، یک سکس خوب شکل نمی گیرد. باید به همسرتان بازخورد بدهید. اگر کاری می کند که دوستش دارید، باید تشویقش کنید. البته اینجا فقط تشویق داریم و تنبیه نداریم. هیچ جوز بازخورد منفی نباید باشد در سکس. سیم شما و پاتنرتان باید موقع سکس وصل باشد، با فیدبک های خوب و مثبت. نکته مهم: اگر فکر می کنید پارتنر خوب یعنی کسی که همه چیز را خودش بلد است، سخت در اشتباهید.

۶ حرکت اول را شما بکنید

یک شریک جنسی فعال و مشارکت کننده است که سکس را به اوج می رساند؛ نه کسی که خوابیده تا با او یک کاری بکنند! سکس یک جاده دو طرفه است. در عین حال، اگر شما حرکت اول را زدید و طرف مقابل رد کرد، نه ناراحت شوید نه قهر کنید. به او حق بدهید و برای خواسته او هم احترام قائل باشید، به قدر خواسته خودتان.

۷بدانید اصل سكس، لذت است و نه دخول

کسی که سکس را مترادف دخول می داند و بقیه کارها را اگر هم انجام بدهد، تشریفاتی می داند برای رسیدن به قدم آخر، از سکس چیزی نمی فهمد. روی معاشقه متمرکز باشید.

شریک ایده آل آن کسی است که برای رسیدن به خط پایان عجله ندارد و دست همسفرش را می گیرد و از لحظه به لحظه سفر لذت می برید

Back To Top