skip to Main Content

مشاوره ازدواج و بهبود روابط زناشویی

%d8%a7%d8%b2%d8%af%d9%88%d8%a7%d8%ac2
چطور خودمان را در دل همسر جا کنیم

برای همه مهم است که خودشان را در دل همسر جا کنند ، همه میخواهند باری همسر خود بهترین باشند ما در ذیل چند راهکار به شما معرفی میکنیم
در مشاوره ازدواج می آموزید که امن و قابل اعتماد باشید

همه همسران نیاز دارند در زندگی احساس امنیت کنند و در صورتی جذب طرف مقابل می شوند که چنین احساسی را به آنها بدهند. خود شما هم دوست دارید در لحظه ای که سکوت کرده اید و در لاک خودتان فرو رفته اید، همسرتان کنارتان بنشیند و در مورد حسی که در این لحظه دارید، با شما حرف بزند. بیشتر افراد دوست دارند، شرایطی امن داشته باشند تا بتوانند نگرانی ها و استرس های خود را بیرون بریزند.این مطلب از سایت تنظیم خانواده میباشد، شما میتوانید با جستجوی عبارت سایت تنظیم خانواده در موتورهای جستجو و ورود به این سایت با مطالب جامع تری در زمینه ازدواج و زناشویی آشنا شوید، راه پیدا کردن محبوبیت در دل همسر این است که به طرف مقابل نشان دهید می توانید این فضای امن را برایش مهیا کنید.

با مشاوره ازدواج درک می کنید که باید به آزادی اش احترام بگذارید

در دوران نامزدی و آشنایی به او نشان دهید که شما هیچ نمی خواهید شخصیتش را تغییر دهید، با این کار ثابت می شود که شما او را همان طور که هست، قبول دارید. با این کار به او حس آزادی می دهید. اصلا برای طرف مقابل محدودیت ایجاد نکنید. افراد از محدود شدن متنفر هستند بنابراین محدودیت ایجاد نکنید. با این کار او احساس بهتری نسبت به شما پیدا می کند.

مشاوره ازدواج به شما کمک می کند که به او احساس حمایت بدهید

بیشتر افراد در مواقع سختی به یک پشتیبان نیاز دارند. در صورتی که شما برای طرف مقابل نقش یک حامی را داشته باشید برایش رضایت بخش است و حس خوبی به او منتقل می کنید. نباید در برابر او بی تفاوت باشید پس از هرگونه کمکی دریغ نکنید. همچنین به او برای کسب انرژی دوباره و متعهد بودن در کارهایش فرصت دهید.

با کمک مشاوره ازدواج می اموزید که چطور به او نگاه کنید

دو فردی که عمیقا عاشق یکدیگر هستند، ۷۵ درصد از زمانی را که گفتگو می کنند، به یکدیگر نگاه می کنند و هنگامی که فرد ناخوانده ای میان صحبت شان وارد می شود، آهسته تر روی از یکدیگر برمی گردانند. در گفتگوهای معمولی، افراد ۳۰ تا ۶۰ درصد از وقت را به نگاه کردن به یکدیگر اختصاص می دهند.

دو فردی که عمیقا عاشق یکدیگر هستند، ۷۵ درصد از زمانی را که گفتگو می کنند، به یکدیگر نگاه می کنند و هنگامی که فرد ناخوانده ای میان صحبت شان وارد می شود، آهسته تر روی از یکدیگر برمی گردانند

در مشاوره ازدواج اموزش می بینید که دادن حس خوب را فراموش نکنید

تا آنجا که برایتان مقدور است از تشویق طرف مقابل خودداری نکنید چون وقتی او را نسبت به خودش خوش بین می کنید او به شما نیز خوش بین می شود. روشن تر بگوییم وقتی که مرتب از دیگران انتقاد کنید بالاخره به جایی می رسید که آنها را نسبت به خودشان بدبین می کنید و این بدبینی سرانجام به خود شما باز می گردد و به محبوبیت تان لطمه می زند. این طبیعت بشر است که از آدمی که به شدت از او انتقاد کند، خوشش نمی آید.

با کمک مشاوره ازدواج می فهید چطور برایش بهترین باشید

به او نشان دهید که می خواهید برایش بهترین باشید. به خودتان برسید و برای ارتقای جسمی و روحی و اجتماعی خود وقت صرف کنید و او را تشویق کنید که در همین مسیر قدم بردارد. رسیدگى و توجه دقیق به پوشش، انضباط و آراستگى می تواند شما را خواستنی تر کند.این مطلب از سایت تنظیم خانواده میباشد، شما میتوانید با جستجوی عبارت سایت تنظیم خانواده در موتورهای جستجو و ورود به این سایت با مطالب جامع تری در زمینه ازدواج و زناشویی آشنا شوید، اگر چه ما معتقدیم لباس شرافت نمى آورد ولی انضباط شرافت مى آورد. حضرت نبى اكرم (ص) هنگام خروج از منزل عطر مخصوص استفاده مى كردند، موهاى خود را شانه و لباس ها و عمامه خود را منظم كرده و سپس خارج مى شدند. چرا که ظاهر زیبا و آراسته جاذبه آفرین و محبوبیت آور است. زیبایی درون و آرامش و نظم درونی شما هم می تواند به همین میزان باعث محبوبیت شما شود.

در جلسات مشاوره ازدواج به شما کمک می شود که رازدار باشید

درباره اسرار طرف مقابل، عیب پوش و رازدار باشید. عیوب او را براى هیچ كس حتى والدین خود بیان نكنید.
آیه قرآن مى فرماید: «هن لباس لكم» یعنى زن ها باید پوشش مناسب براى عیوب مردان باشند. آنقدر باید در پوشش عیوب دقیق و حساس باشید كه حتى اگر كسى قسم خورد كه همسر شما فلان عیب را دارد شما هم قسم بخورید كه خیر، از این عیب دور است و اینطور نیست

 

This Post Has 2 Comments

 1. سلام آقای دکتر. خسته نباشید. دختری ۲۴ ساله هستم حدود یکسال و نیم است که در دوران عقد به سر میبرم. آقای دکتر شوهرم در این مدت فشارهای زیادی برای فراهم کردن کسب و کارشون متحمل شدند ولی خب به لطف خدا تا اواخر امسال دیگه این قضیه کسب و کارشون حل میشه و میتونند مغازه خودشون را راه اندازی کنند. آقای دکتر شوهرم با من همسن هستند و بسیار مهربان و خوش اخلاق هستند اما توی این مدت یک سال و نیم اصلا یک بار هم نشده که از من درخواست رابطه داشته باشند.من همیشه پیشقدم شدم تا کمی با هم خلوت کنیم من خودم هم از رابطه کامل در دوران عقد خوشم نمیاد ولی ایشون حتی برای لمس کردن من برای معاشقه هم احساس نیاز نمیکنند و هر بار من با ایشون صحبت میکنم میگن زندگی فقط این چیزا نیست و یا وقتی میگن متو میگم من دلم میخواد شما از من بخوای و من پاسخگو باشم و یا وقتی بهشون میگم من هم احساس نیاز دارم و خب وقتی شما اقدامی نمیکنی اذیت میشم میگن مثلا چجوری انگار که اصلا خودشون در این مورد تحت فشار نیستند و یا هر بار من ازشون خواستم با هم معاشقه کنیم انگار نمیدونند چکاری باید بکنند تا من هم لذت ببرم و این که بسرعت به معاشقه ما پایان میدند در صورتی که من به زمان خیلی بیشتری نیاز دارم میخواستم ببینم شما میتونید به من کمک کنید که چه اقدامی کنم که ایشون به کمی میلشون بیشتر بشه و این که آیا این چیزها قابل درمان هست یا نه؟

  1. سلام.
   بله حق با شماست.لطفا تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
   ۲۲۸۹۹۱۴۵
   ۶
   ۷
   ۸

Comments are closed.

Back To Top