skip to Main Content

همجنسگرایی یعنی چه ؟ – علل همجنسگرایی

همجنسگرایی یعنی چه
لزبین یا همجنس‌گرایی (همجنس خواهی)زنانه یعنی چه 

لزبین یا همجنس‌گرایی (همجنس خواهی)زنانه گونه ایی از تمایل جنسی است که ویژه زنان است و به این معناست که احساسات و تمایلات جنسی زن متوجه زنان دیگر است. زنان و دختران با این خصوصیت در اصطلاح لزبین نامیده می شوند.

با وجودیکه زنان همجنسگرا (همجنس خواه) ازلحاظ جنسی فققط به زنان گرایش دارند، ولی این احتمال وجود دارد که تعدادی از زنانی که همجنسگرا نیستند، نیز هم به زن و هم به مرد تمایل جنسی داشته باشند.

همجنسگرایی یعنی چه
نظریات گوناگونی درباره علل همجنسگرایی (همجنس خواهی ) زنان و مردان وجود دارد ، ولی به طور کلی همجنس‌گرایی (همجنس خواهی ) تحت تاثیر محیط، ژنتیک، هورمون‌های زمان جنینی، و اولین تجربیات جنسی و…. می باشد.

تجارب کودکی همجنس گرایان بیانگر آن است که همجنس‌گرایی (همجنس خواهی ) در بزرگسالی تحت تاثیر ناهماهنگی جنسیتی در کودکی است این از شایع ترین علل همجنسگرایی می باشد.

لذت بردن از فعالیت‌های دخترانه بهترین پیش بینی کننده همجنس گرایی در مردان در بزرگسالی است و لذت بردن از فعالیت‌های پسرانه مهمترین نشانه همجنس گرایی در زنان در بزرگسالی است. شناخت علل همجنسگرایی کمک زیادی به درمان خواهد کرد.

 

همجنس‌گرایی (همجنس خواهی ) با اعتیاد مواد مخدر تشابه زیادی دارد. یعنی شخص پس از تجربه و لذت بردن درمراحل اول ،نسبت به این وضعیت وابستگی روانی و جسمانی نیز پیدا می‌کند.

همجنسگرا یعنی چه
همجنس گرایی (همجنس خواهی ) پیامد هایی ناگواریی از جمله بیماری های جسمانی، افسردگی و بیماریهای روانی دارد. افراد همجنس گرا خود را در جامعه غریبه می پندارند و در هر روز نسبت به قبل احساس افسردگی بیشتری می کنند.

درمان همجنس گرایی (همجنس خواهی )

اگر خود فرد اشتیاق به درمان همجنس گرایی (همجنس خواهی ) داشته باشد . می‌توان از طریق هیپنوتیزم درمانی و روان درمانی تمایلات همجنس خواهانه را در او از بین برد و تمایل جنسی به جنس مخالف را در او زنده کرد .

آدرس مطب:
تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، جنب پمپ بنزین ظفر، کوچه شواری، ساختمان پزشکان سینا، طبقه پنجم

تلفن های نوبت دهی : ۲۲۸۹۹۱۴۷ ۰۲۱ – ۲۲۸۹۹۱۴۸ ۰۲۱

منتظر شما هستیم
با هر جلسه مراجعه ، یک درجه بهتر شوید.

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top