skip to Main Content

درمان مبدل پوشی و راه های اختلال مبدل پوشی

یکی از مشخصه های اصلی تشخیص اختلال مبدل پوشی ( دگر پوشی ) (crossdress) احساس لذت بسیار جنسی در به تن کردن لباس های جنس مخالف بخصوص لباس زیر می باشد برای درمان مبدل پوشی باید سریعا اقدام نمود .

مبدل پوشی جنسی(تمایل به پوشیدن لباسهایی جنس مخالف ) در مردان به نسبت زنان بسیار بیشتر است.

نشانه اصلی یادگار پرستی همراه با مبدل پوشی جنسی ، به تن کردن لباس های جنس مخالف است . مبدل پوشی جنسی ، بیشتر اوقات با خودارضایی و استمناء همراه است. و شخص خود را همزمان در نقش فاعل مذكر و مفعول مونث تصور می کند.مبدل پوشی جنسی ذر گستره ای از هرازچند گاهی به تن کردن لباس های زنانه در تنهایی ، تا وابستگی شدید و تکراری به این موضوع قرار دارد . این افراد شركای جنسی معدودی دارند و امكان دارد در رفتارهای همجنس خواهانه نیز درگیر شود . از ویژگی های همراه با مبدل پوشی جنسی ممكن است وجود آزار خواهی یا مازوخیسم جنسی باشد . برای درمان مبدل پوشی یکی از بهترین روش ها هیپنوتیزم دمانی است.

درمان مبدل پوشی
اختلال مبدل پوشی

يادگارپرستی به همراه مبدل پوشی جنسی

يادگارپرستی همراه مبدل پوشی جنسی به این معنی است که فرد از به تن کردن لباس جنس مخالف به عنوان وسيله اي براي انگيختگي جنسی كه همراه با خودارضائي يا آميزش است ،بهره ميگيرد.

اين اختلال معمولاً در كودكي يا اوايل نوجواني شروع مي شود .بعضی از مردان مبتلا به مبدل پوشی به اینکه همیشه مانند زنان لباس بپوشند و مثل زنان زندگي كنند علاقه پیدا می کنند. گاهی زنان مبتلا به این اختلال هم سبک زندگي مردانه را برمیگزینند.

درمان مبدل پوشی جنسی

رایجترین و موثرترین شیوه های درمانی انحرافات جنسي و مبدل پوشی ، روان درماني و هیپنوتیزم درمانی است. با این شیوه بيماران عوامل ایجاد کننده انحراف جنسي خود را کشف کرده و نسبت به رویدادها و عواطف روز مره خود ،بینش بیشتری پیدا می کنند. هیپنونیزم درمانی (هیپنوتراپی) سبب افزایش عزت نفس و بهبود روابط اجتماعی این افراد شده و سبب میشود شیوه های صحیح تری را براي ارضای نیاز جنسي خود پيدا كنند .

آدرس مطب:
تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، جنب پمپ بنزین ظفر، کوچه شواری، ساختمان پزشکان سینا، طبقه پنجم

تلفن های نوبت دهی : ۲۲۸۹۹۱۴۷ ۰۲۱ – ۲۲۸۹۹۱۴۸ ۰۲۱

منتظر شما هستیم
با هر جلسه مراجعه ، یک درجه بهتر شوید.

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top