دکتر داوود نجفی توانا

 متخصص روانشناسی | هیپنوتیزم درمانگر

با هر جلسه مراجعه ، یک درجه بهتر می شوید...
شما تلاش کنید، ما نیز به شما کمک می کنیم...

روان‌درمانی ارتباط مستقیم در مدیریت سلامت روانی و موفقیت دارد.

درمان مازوخیسم و سادیسم جنسی

درمان همجنس گرایی

درمان بیش فعالی

درمان زود انزالی

درمان ناتوانی جنسی

درمان مازوخسیم و سادیسم جنسی

درمان همجنس گرایی

درمان بیش فعالی

درمان زود انزالی

درمان ناتوانی جنسی

درمان افسردگی

درمان فوت فتیش

درمان وسواس

درمان خجالت و ترس

درمان اعتیاد به پورنوگرافی

درمان افسردگی

درمان فوت فتیش

درمان وسواس

درمان خجالت و ترس

درمان اعتیاد به پورنوگرافی

چرا دکتر نجفی توانا را انتخاب کنیم؟

“رویکرد من به تغییر، مثبت است”


هدف من این است که به شما کمک کنم راه خود را از طریق بهبود شخصی خود بیابید. از طریق روانشناسی و درمان هدف من حمایت از شما در هر مرحله است، زیرا شما از عادت های بد خود رها می‌شوید و خود را پیدا می‌کنید. من به شما کمک می‌کنم تا نقاط قوت خود را بشناسید، بتوانید بر هر مانعی که ممکن است با آن روبرو شوید غلبه کنید.

یک برنامه درمانی مؤثر و دلسوزانه را به شما پیشنهاد می‌کنم که در جهت اهدافتان و مهمتر از همه برای شما راحت باشد. در درمان افسردگی، اعتیاد به مواد مخدر و مسائل جنسی، اختلالات پرخوری، سوء مصرف مواد، آسیب رساندن به خود و سایر رفتارهای ناسازگار تخصص دارم. این شامل پرداختن به مسائل اساسی و ریشه ای اضطراب، افسردگی و تروما است، که ممکن است شما را از داشتن یک زندگی با آرامش درونی و لذت بردن از ارتباطات کامل با دیگران باز دارد. انسانیت برای من الهامی است تا بطور کاملا حرفه ای، تخصص خود را وقف کمک به افرادی کنم که با رفتارهای اجباری دست و پنجه نرم می‌کنند.

سوالات متداول

پس از رزرو اولین قرار ملاقات، مدارک پذیرش و سندی بطور کاملا محرمانه آماده می‌گردد. این بدان معناست که در جلسه اول هدف شناخت شماست. در این زمان، در مورد نگرانی های اصلی شما که دوست دارید روی آنها کار کنید، گفتگو خواهیم کرد. همچنین سایر اطلاعات مرتبط در مورد نگرانی‌های شما، روابط و سابقه پزشکی شما را جمع‌آوری می‌کنیم. هر فردی منحصر به فرد است، بنابراین این اطلاعات برای حمایت از شما در ایجاد یک برنامه درمانی مناسب بر اساس اهداف سلامتیتان ضروری است.

پس از قرار اولیه، معمولاً در سه ماه اول حداقل هفته ای یک بار ملاقات خواهیم داشت. پس از رسیدن به اهداف اولیه، تعداد جلسات را به یک هفته در میان کاهش می‌دهیم و در پایان درمان به جلسات ماهانه می‌رویم. در طول دوره درمان، ما به ارزیابی بهبود شما ادامه خواهیم داد تا مطمئن شویم که رویکرد مناسبی را برای شرایط شما در نظر می‌گیریم.

تهران، خیابان شریعتی ، بین میرداماد و ظفر ، جنب پمپ بنزین، کوچه شواری ، ساختمان پزشکان سینا طبقه پنجم