Rating is disabled

فتیشیزم را چگونه تشخیص دهیم؟ ( راه های تشخیص فتیشیزم )

 فتیشیزم ( فوت فتیش ) را چگونه تشخیص دهیم ؟ ( روش تشخیص فتیشیزم )

فتیش در لغت به معنای ستایش کردن و پرستتیدن می باشد. شخصی که مبتلا به فوت فتیش است تمایل شدیدی به پای جنس مخالف دارد
این تمیل شدید ،مختص پا و چیزهایی است که به پا مرتبط است نظیر جوراب و کفش.

شروع فوت فتیش ازدوران کودکی می باشد. تعدادی از بچه هایی که افراد خانواده آنها بیشتر با پا با آنها بازی می کنند علاقه زیادی به پا پیدا می کنند و در بزرگسالی فوت فتیش می شوند البته نه همه آنها.. ولی ترجیح بر این است که پدر و مادر از بازی های پایی با کودکانشان اجتناب کنند.

بازی های پایی به این صورت است که پدر یا مادر یا خواهر برادر کف پای خود را روی سینه کودک قرار می دهند او را بالا می برند و پایین می آورند و به این ترتیب با او بازی می کنند که به مرور زمان موچب می شود در بعضی از کودکان میل به پا به وجود آید و به پا علاقه مند می شوند.

اگرفرزندتان در سنین 5-6 سالگی پنچ یا شش سالگی علاقه به کفش مادر یا خواهرش پیدا کند و اندام تناسلیش را درون کفش کند یا ته کفش بمالد به این معنا است که غریزه جنسی اش بیدارشده و حتما باید به متخصصین روانشناس مراجعه کنند که در خدای نا کرده کودک در بزرگسالی به فوت فتیش مبتلا نشود

از آنجا که برای کودک فوت فتیش بازی با پای اعضای خانواده همیشه مقدور نیست لذا به کفش آنها تمایل پیدا می کند. و در بزرگسالی که قادر به برقراری با جنس مخالف است. به پای جنس مخالف علاقه پیدا کرده و دوست دارد آنرا را ببوسد و بخورد و بلیسد . فوت فتیش اگر درمان نشود تبدیل به اسلیو ( برده ) میشود . که در این صورت فرد خود را برده شریک جنسی اش می داند و از توهین و تحقیر شدن توسط او لذت جنسی می برد.

عواقب و پیامدهای فوت فتیش

 

چون این افراد قادر به برقراری رابطه سالم نیستند و احساس می کنند با بقیه تفاوت دارند.با گذشت زمان دچار افسردگی
می شوند.

بیششتر اشخاص فوت فتیش به صورت طبیعی نمی توانند رابطه جنسی داشته باشند ،و در صورت تشکیل خانواده نیز دچار مشکل شده و ممکن است کارشان به جدائی بکشد پس همین الان به تشخیص فتیشیزم بپردازید.

تشخیص فتیشیزم
درمان فوت فتیش

چون یکی از دلایل فوت فتیش، تجربیات دوران کودکی است ، روانکاوی و هیپنو تراپی با دسترسی به ناهوشیار و نا خودآگاه فرد ، بعد از تشخیص قتیشیزم در درمان فوت فتیش بسیار موثر عمل کرده اند.

آدرس مطب:
تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، جنب پمپ بنزین ظفر، کوچه شواری، ساختمان پزشکان سینا، طبقه پنجم

تلفن های نوبت دهی : ۲۲۸۹۹۱۴۷ ۰۲۱ – ۲۲۸۹۹۱۴۸ ۰۲۱

منتظر شما هستیم
با هر جلسه مراجعه ، یک درجه بهتر شوید.

دکتر داوود نجفی توانا

دارای دکترای تخصصی روانشناسی از هندوستان که مقاطع تحصیلی خود در زمینه روانشناسی بالینی از شهید چمران اهواز و ارشد بالینی و دکترا را درکشور هند اخذ نموده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *