skip to Main Content

 

تعريف مازوخيسم (آزار خواهی ) جنسي

مازوخیسم جنسی (خودآزاری ) به معنای صدمه و آسیب رساندن شخص به خود در زمینه مسایل جنسی است .یعنی شخص برای لذت بردن جنسی نیاز دارد تا از سمت خود یاشریک جنسی شان تا سرحد زخمی شدن و خون آلود شدن آسیب ببیند لذت روانی این بیماران جز با زجر و آسیب به دست نمی آید.  درمان مازوخیسم  افراد مازوخیسمی  برای رسیدن به لذت جنسی نیاز به توهین و تحقیر شدن ، به بند کشیده شدن ، زنجیر شدن ،کتک خوردن حتی تا سر حد جراحت های سنگین نیاز دارند .کسی که دارای تمایلات مازوخیسمی می باشد همیشه به دنبال یک فرد سادیسمی می گردد چون فرد مازوخیسمی آزار خواه و فرد سادیسمی آزار گر است .

علل مازوخیسم یا آزار خواهی جنسی

علل مازوخیسم جنسی همانند سادیسم جنسی بر می گردد به تجربیات تلخ دوران کودکی و نفرت و خشم سرکوب شده است . این تنفر و خشم سرکوب شده از خود سبب می شود تا شخص با آسیب رساندن به خود احساس آرامش کند و در واقع از خود انتقام بگیرد .افراد مازوخیسمی برای ارضاء تمایلات جنسی خود نیاز به آسیب دیدن جسمانی وتحقیر روانی و حتی نیاز به لگد مال شدن را احساس می کنند. طبیعتا” افرادی که مازوخیسم یا آزار طلب می باشند به دنبال افرادی می گردند که دارای تمایلات دگرآزاری یا سادیسمی هستند. شاید عبارت سادومازوخیسم در اینجا  معنی پیدا می کند.
بطور کلی افرادی که دارای مازوخیسم جنسی هستند ، خفت طلب و دارای عزت نفس پایین بوده که به هر طریقی خود را به شخص مورد علاقه شان  تحمیل می کنند و هر گونه توهینی را از سمت او می پذیرند و همه گونه خود را در اختیار شریکش قرار می دهند و از توهین و زجر کشیدن و شنیدن حرفهای رکیک،لذت می برند. برلی درمان مازوخیسم روش های مختلفی است اما بهترین و سریع ترین روش هیپنوتیزم درمانی است.

درمان مازوخیسم
درمان مازوخیسم

افرادی که دارای تمایلات مازوخیسم هستند  از شریک جنسی خود درخواست اعمال آزار گرانه ای همچون بستن چشم ، لگد مال كردن ، سيلي زدن ، كتك زدن ، فحش رکیک دادن، بريدن و تحقير كردن می طلبند .

مازوخیسم جنسي اختلالی است که  شدت آن با گذشت زمان  افزایش می یابد و همچنین  يا در موقعیت های که  استرس و فشارهای روانی افزايش مي يابد تمایلات مازوخیسمی نیز شدت می گیردكه می تواند  منجر به آسيب جدی جسمانی هم گردد  . برای درمان مازوخیسم بهتر است در اسرع وقت اقدام نمود .

پیامدهای مازوخیسم جنسی:

احتمالا”عواقب ادامه عملکرد جنسی برای افرادی که دارای تمایلات مازوخیسمی می باشند از عواقب افرادی که دارای تمایلات سادیسمی می باشند شدیدتر است. به عبارتی افسردگی افراد مازوخیسم  با گذشت زمان شدیدتر می شود.

درمان مازوخیسم جنسی و هیپنوتیزم درمانی :

متاسفانه بسیاری از درمانگران به هر دلیلی معتقدند که بسیاری از انحرافات جنسی قابل درمان نیستند (یا از روی سهو و یا به هر دلیلی !) به هر حال به اعتقاد من  این نوع از انحراف جنسی همانند بسیاری از اختلالات روانی ریشه در ضمیر نا هشیار و تجربیات گذشته فرد دارد  که قابل درمان است. روان درمانی و هیپنوتراپی یا هیپنوتیزم درمانی بهترین و قویترین روش  درمان برای این نوع از مشکلات است.

***برای گرفتن وقت مشاوره و انجام درمان مازوخیسم می توانید با مطب دکتر نجفی توانا ارتباط برقرار کنید . یکی از شاخص های مطب دکتر نجفی توانا حفظ هویت افراد و در صورت تمایل فرد پذیرش با نام مستعار امکان پذیر می باشد.

 

آدرس مطب:
تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، جنب پمپ بنزین ظفر، کوچه شواری، ساختمان پزشکان سینا، طبقه پنجم

تلفن های نوبت دهی : ۲۲۸۹۹۱۴۷ ۰۲۱ – ۲۲۸۹۹۱۴۸ ۰۲۱

منتظر شما هستیم
با هر جلسه مراجعه ، یک درجه بهتر شوید.

This Post Has 183 Comments

 1. سلام اقای دکتر مدتی هست ک متوجه شدم دخترم به ازارطلبی دچار هست البته به من نگفته و نمیدونه من اطلاع دارم خودم متوجه شدم ممکن هست اگر باهاش مطرح کنم قبول نکنه که بیاد برای درمان میخواستم بپرسم بدون اطلاع خود فرد برای درمان میشه اوردش برای هیبنوتیزم؟ یا فرد باید کاملا با اگاهی بیاد؟

  1. سلام.
   باید به نحوی گفته شود که احساس بدی به او دست ندهد و یا انکار نکند

 2. سلام
  من چند روز پیش یه پسر ۱۸ ساله ب پیویه من اومدن و گفتن ک مازوخیسم دارن و دوس دارن تحقیر شن ..خییلی اصرار وردن ک فوششون بدم ..خلاصه با اصرار های زیادی ک کرد منم یکم فوشش دادم و تحقیرش کردم
  خواستم بدونم این کار من کمک ب اون بوده یا بدترش کرده…حالم خیلی بده همش احساس میکنم نباید اینکارو میکردم…

 3. دکتر کمکم کنید من خوب میشم؟ من خود کشی رسیدم افکار جنسی آلت تناسلی مرد میاد تو سرم که من تغییرشون دادم به مرغ و قارچ قبلا فیلم زیاد میدیدم لطفا کمکم این افکار خیلی خیلی آزارم میدن چطوری دورشون کنم هرکاری میکنم هستم تحت نظر دکتر روانی شکم هستم قرص هم هستم بهتر شذم ولی میخوام خوب شم میرم بیرون احساس میکنم ابروم رفته همیشه تجسمش میکنم یه جاییی از بدنم آزارم میده اصلا ازش لذت نمی‌برم

 4. سلام اقای دکتر نجفی من احساس میکنم به نوعی مازوخیسم جنسی دچار شدم من در۱۷سالگی خودارضایی را کشف کردم بر خلاف دیگر پسرها کسی به من یاد نداد من از ۱۷ تا ۲۱سالگی بدون اینکه فیلم پورن یا اندام جنسی زن را ببینم خودارضایی میکردم ولی اصلا به مسائل جنس و سکس فکر نمیکردم و تنها فکر می کردم برده زنی هستم تمام اموالم را به او می بخشم و تمام کارهای خانه را انجام میدهم پوشک بچه ها یم را عوض میکنم و هرگز روی حرف زنم حرف نمیزنم و زمانی که در حال فکر کردن به بردگی هستم به انزال میرسم تنها هم به یاد زنهای سن بالا و زشت خودارضایی میکنم و قادر نیستم به یاد زنی زیبا این کار را انجام دهم من ۲۷سالم است و از ضعف شدید اعتماد به نفس رنج میبرم اقای دکتر من مازوخیسم هستم ممنون میشوم پاسخم را بدهید

  1. سلام
   متاسفانه یکی انحرافات جنسی بسیار ناخوشایند این مدل از ازارخواهی یا مازوخیسم جنسی است. مشابه شما بوده و درمان شده تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر.

 5. سلام لطفا جواب منو بدین
  من نمیدونم بیماریم چیه اما من اصلا خوشم نمیاد ک کسی تحقیرم کنه یا بهم فش بده یا کتکم بزنه الان ۱۶ سالمه و از وقتی یادمه خودارضایی داشتم وفقط با دیدن فیلم های خشن یا خیلی خشن پورن آروم میشم و البته تحریک و فقط خوشم میاد در آینده تو رابطه مورد آزار از طرف همسرم قرار بگیرم یعنی خوشم نمیاد درحالت عادی برخورد بدی باهام داشته باشه اما تو رابطه ن میشه بگین مشکلم چیه؟؟

  1. سلام.
   مازوخیزم یا ازارخواهی جنسی که بهتر است درمان شود.
   سعی کن تا می توانی به ان فکر نکنید

 6. با سلام،من و شوهرم نزدیک به ۱۰ساله رابطه ارباب و برده ای داریم،اوایل خفیف بود ولی روز به روز تشدید شده،طوری که همسرم تمایل و توانایی سکس معمولی رو از دست داده و این مسئله باعث افسردگیو کاهش اعتماد به نفسش شده,و جدیدا در حدی مازوخیستش تشدید شده که تمایل به کاکولد پیدا کرده،لطفا راهنماییم کنین،نگرانشم،داره رابطمون روز به روز بدتر میشه

  1. سلام ، بله قابل درمان هست و بهتر است سریع تر برای آن اقدام کنید چون روند رو به تشدید است ولی برای راهنمایی بهتر با شماره مطب تماس بگیرید. برای گرفتن مشاوره با شماره ۲۲۸۹۹۱۴۸ ۰۲۱ تماس بگیرید

 7. سلام اقای دکتر.من ۱۸ سالمه.دوس دارم سگ خانوم ها باشم و دستوراتشون رو انجام بدم.مثلا براشون پارس کنم یا بهم قلاده ببندن و….بنظرتون مشکل من حل میشه.من که کاملا ناامیدم.

  1. سلام قابل درمان هست شرایط شما برای گرفتن اطلاعات بیشتر با شماره مطب تماس بگیرید ۲۲۸۹۹۱۴۸ ۰۲۱

  1. تعداد کامنت ها خیلی زیاد هست و ثبت کردن کامنت ها زمان بر هست ، متاسفانه به علت رعایت نکردن افراد در کامنت گذاری مجبور هستیم کامنت ها رو با بررسی قرار بدیم تا به کسی توهین نشه خدایی نکرده

 8. سلام
  من ۱۴سالمه هر نوع خود زنی ک بگید رو امتحان کردم جدا معتاد خودزنیم ارومم میکنه در ضمن علاقه فوق العاده شدیدی ب کتک خوردن سیلی لگد شلاق هر چی فکرشو بکنید از کسی ک دوسش دارم,دارم
  نوشته بودید شخص مازوخیسمت تحقیر شدنو دوس داره باهاش اروم میشه ولی دقیقا منو عذاب میده اشکمو درمیاره منم همین گریرو دوس دارم از داغون بودنو گریه و حال داغونم لذت میبرم هیچ کس نمیفهمه چ میگم…اینی ک اللن نوشتم هم مربوط ب مازوخیسمه؟!؟!

 9. سلام من دادشم مشکل داره خودش زن داره ولی به یکی از دخترای فامیلمون اصرار میکنه ازارو ازیتش کنه میگه میخوام برده ش شم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ازما هم قایم میکنه من ازطریق فامیلمون فهمیدم میخواستم بپرسم طول درمانش زیاده

  1. سلام ، درمان بستگی به خود فرد داره و در هر شخص متفاوت هست . اما در کل خیلی زمانبر نیست ، برای راهنمایی با شماره ۲۲۸۹۹۱۴۸ ۰۲۱ تماس بگیرید

 10. سلام اقای دکتر تورو خدا جوابمو بدید من از این ک همسرم دست بلند کنه روم و بزنتم چ در رابطه جنسی چ عادی لذت میبرم و علاقه شدیدی هم ب دیدن چیزایی ک از گذشته همسرم بوده و اذیتم میکنه دارم توی رابطه هم از این که دستشو بزاره رو گلمو و فشار بده خیلی لذت میبرم میشه بگید روش درمانم چیه؟

  1. سلام ، بهترین روش درمان هیپنوتیزم درمانی هست ، برای گرفتن مشاوره با شماره ۲۲۸۹۹۱۴۸ ۰۲۱ تماس بگیرید

 11. سلام آقای دکتر ممنون میشم ج منو بدین آیا از روی خون یا منی مازوخسیم معلوم میشه من فقط مشکلم این که چشم چرون شدم همش نگاه میکنم و تو تصورم ارگسام میشم الان ۲۳ سالمه و به خاطر همین با همسرم دعوام شده و دنبال طلاق تور خدا کمکم کنید آیا از روی خون معلکم میشه یا منی من فقط به پا علاقه دارم اینای دیگ همه چرت پرت فقط پاهارو میبینم حساس میشم تموم همین مشکلم تور خدا ج منو بدین

 12. سلام
  من دخترم مجرد و ۲۳ سالمه. و تو دوران کودکی بخاطر ندارم ک مورد آزار قرار گرفته باشم. اما دکتر بازی های کودکیمو یادمه ک با یه دختر کوچیک تر از خودم بود و ایده ش از من بود. ک پاشو می‌بستم به صندلی و رانش رو آمپول میزدم بدون دست ورزی جنسی. یا روی سرامیک سرد لباس رو باید میداد بالا و من روش میخوابیدم تا هم یه بزنه هم فشار بهش بیاد. همه اینا برعکسشم بود ینی ی دفه اون دکتر میشد ی دفه هم من.
  تنها چیزی ک از بچگیم یادمه همین بود ک اینم خودم باعثش بودم.
  الان احساس میکنم بازم همون حس بچگی رو دارم ینی با دیدن پورن خشن بیشتر تحریک میشم و هیجان حین رابطه بنظرم جذابه.
  آیا منم مازوخیسم دارم؟

  1. سلام.
   اگر هم میل به دگر آزار ی و هم میل به آزار خواهی داشته باشید به آن سادومازوخیسم گفته می شود.بد نیست به فکر درمان آن هم باشید.

 13. آقای دکتر سلام من هم مازوخیسم دارم هم سادیسم در هردو تحریک جنسی می شوم من بیشتر سادیستم اما نسبت به یک دختر مازوخیستم نمی دونم چرا من فقط به یک نفر مازوخیستم اما اگر غیر از اون دختر فردی باشد من هیچگاه علاقه جنسی به اینکه اون با من رابطه داشته باشد نیستم چرا

 14. سلام آقای دکتر
  نامزدم مازوخیسم داره،من دوستسش دارم و میخوام کمکش کنم تا بتونه درمان شه…لطفا بفرمایید که احتمال بهبود افراد مازوخیسم چقدره و اینکه چند درصد از مراجعه کنندگان شما که مازوخیسم داشتند بهبود پیدا کردند…باتشکر فراوان از شما

  1. سلام.
   بله .قابل درمان است. تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.تقریباً همه کسانی که دارای انحرافات جنسی بوده اند و میل به درمان داشته اند ،در اینجا درمان شده اند.

 15. سلام،
  من از دوران کودکی به شدت به پای دخترا و زن ها علاقه داشتم، و الان هم که ۲۰ سالمه با دیدن پای دخترا و زن ها اعصابم میریزه به هم و درواقع تحریک میشم، به نظر شما من مشکلم مازوخیسته؟ چون احساسه برده شدن برای دخترا و زن ها رو نیز دارم و همچنین تحقیر شدن، آیا باید به فکر درمان باشم؟

 16. سلام.ببخشید این بیماری فقط در رابطه با مسائل جنسی هستش؟ راستش منم زجر کشیدن رو واقعا دوست دارم البته نه در مسائل جنسی.
  ولی در دوست داشتن و عشق دوس دارم به طرفم التماس کنم و زجر بکشم تا بدستش بیارم و اینا
  ایا همین بیماری رو دارم یا چیز دیگه ای هست؟ ممنون میشم ک کمکم کنید

 17. سلام
  من دوساله که ازدواج کردم.از اول رابطمون باهم ازش میخواستم با گرفتن دهنم منو محدود کنه،واونم اینکارو میکرد.و الان به بستن دستا وچشمام هم کشیده شده و هنگام رابطه ازین حالت لذت میبرم ولی بلافاصله بعد ارضا شدن اصلا دلم نمیخواد تو اون حالت بمونم، ایا منم مازوخیسمی ام؟

 18. سلام من ۱۲سالمه و فکر میکنم مازوخیسم دارم خیلی می ترسم ایا در زندگی من این بیماری تاثیر می زاره
  دارم دیوونه می شم کمک کنید

  1. سلام.
   عزیزم حتما به والدینتان بگویید احساس می کنم احساسم طبیعی نیست تا برای درمان کمکتان کنند.

 19. همون علی هستم ببخشید اگه من بزنمش گناه نکردم؟
  اگ همینطور بمونه مشکلی پیش نمیاد؟
  من نگرانشم???

 20. سلام آقای دکتر من نامزدم۲۰ سالشه و مازوخیسمه بهش گفتم بریم پیش یه روانشاس تا درمان بسه ولی اون میگه دوستدارم مازوخیسم بمونم و از این حسم لذت میبرم چنبار از من خواسته بزنمش ولی من اصلا دلم نمیاد بزنمش چیکار کنم؟

  1. سلام.
   برای همسر شما این حس جنسی یک گرایش طبیعی محسوب می شود و شما یا باید با آن بسازید یا فکر دیگری بکنید.

 21. چرا انقد تاکید رو مازوخیسم گرایشات جنسیه؟
  من‌ سالهاست سادیسم و مازوخیسم دارم ، و رفتارای ناهنجار و بی رحمانه خیلی ادما این حالتمامو دوباره زنده کرده.
  هر کاری که باعث زجرم‌ باشه میکنم
  از بچگی حتی یادمه هر وقت درسامو تمیز مینوشتم یا خوش خط مینوشتم ، از عمد خرابشون میکردم‌ تا اذیت بشم.
  هر کاری که ناراحتم میکرد انجام میدادم.
  تو اون لحظه از عذاب دادن خودم لذت میبردم و عذتب میکشیدم.
  یه دوگانگیه زجر آوره ، بخدا قسم سخته ، تا مازوخیست نباشه کسی نمیفهمه?
  کارایی تو واقعیت انجام دادم که حتی گفتنش تنو بدنتونو میلرزونه و منو از صد تا یزیدو شمر بی رحم تر میدونین?
  به کی بگم خودمو بیشتر زجر میده

  1. سلام.
   مشکل شما قابل درک است. در صورت تمایل به درمان تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

 22. سلام اقای دکتر من یه فرد ۱۴ساله هستم از وقتی یادم میاد دوست داشتم شکنجه بشم و حتی مامانم میگه بچه بودم خیلی دوروبر کفش و جوراب کثیف میرفتم الانم این حسم شدید شده من نمیتونم برم پیش روانشناس دوست ندارم کسی بفهمه چون اگه برم مامان بابام میفهمن ولی دارم به معنای واقعی دیونه میشم باید چیکار کنم

  1. سلام
   عزیزم شما باید با یک بهانه دیگری با والدین بری پیش متخصص روانشناسی که بتواند به شما کمک کند.
   برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 23. سلام اقای دکتر من توی کودکی یک کتاب خوندم که یه نفر سایه یه فرد شده و زیر پاهای اون فرده من خیلی لذت می بردم و دوست داشتم سایه بشم یا تو فیلما همیشه خودمو یه برده احساس می کنم یا اینکه یه نفر یه نفر دیگه رو میزنه عشق می کنم و دوس دارم منو بزنن که کبود شم بعضی وقت ها حتی با لیوان میزنم به صورتم که زیر چشمم کبود بشه دوس دارم تحقیر بشم قبلا ها فک می کردم شاید نوجوان بودم احمق بودم ولی الان چی؟اخه این احساسا از کجا میاد و هر کجا می خونم این انحراف جنسی هست یعنی چی؟نمی فهمم ؟؟به اون چه ربطی داره من نمی دونستم که این لذت چیه خیلی ناراحتم ایا منم مازوخیسم دارم؟؟

 24. سلام خانم دکتر. من هم دختری هستم سی ساله همیشه در خیالاتم با کشیدن گوش توسط زن های بزرگتر از خودم تحریک میشم و اون حالتو دوس دارم آیا من هم ماروخیسم دارم راه درمانی داره.

  1. سلام.
   قابل درمان است ،لطفاً تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.بله .مشکل شما نوعی از انحراف جنسی مازوخیسمی است.

 25. سلام من پسری ۲۸ ساله هستم من سادیسم دارم مشاوره ام پیشنهاد داد با کسی که مازوخیسم داره ازدواج کنم پیدا کردن همچنین شخصی برای زندگی خسته اگه کسی رو سراغ داشتید توی آشناها معرفی کنید چون مکمل هم میشیم ممنون

 26. سلام آقاى دكتر من خانمى ٣٠ ساله و متاهل هستم. دقيقا نميدونم از كى ولى شايد از دوران راهنمايى يا دبيرستان بود كه با خوندن رمانهاى خشن كه در آن زن داستان مورد آزار قرار ميگرفت خوشم ميامد و خودم رو در خيالم جاى اون زن قرار ميدادم كه دچار آزار ميشد. انقدر از اين داستانها خوندم كه ذائقه ام تغيير كرده از مردهاى خشن خوشم مياد اينكه آدم رو كتك بزنن بعد بيان بگم دوستت دارم و يه رابطه عاشقانه باهات داشته باشه. راستش خسته شدم حتى موقع رابطه با همسرم به اين مسائل فكر ميكنم و حتى هنوز هم اين نوع رمانها رو ميخونم و هرشب موقع خواب خودم رو اسير يك مرد خشن كه خيلى عاشقمه تصور ميكنم ديگه خسته شدم نميدونم اين بيمارى هم مازوخيسم هست يا نه؟ درمانى داره تورو به خدا كمك كنيد.

 27. مازوخيسم با تمام لذتی که در شخص ایجاد می کنه به همون موازات سر شکسته و افسردت می کنه.. سال هاست که می خوام خودم رو درمان کنم اما متاسفانه نمی شه.. دکتر ازتون کمک می خوام چون زندگیم رو دوست دادم و چیزی ناخواسته در من نهاده شده و من به شدت از این موضوع نگران هستم.حتما خدمت میرسم .
  ایمیلم درست نیست

 28. حقیقتش من پول روان شناس رو ندارم و اینقدر گرون هست که نمیتونم مراجعه کنم و از طرفی هم میترسم بقیه بفهمن اگه میشه یه سایت یا مقاله بهم معرفی کنید تا راه درمان رو توضیح داده باشه ممنونم

  1. سلام.
   عزیزم شما باید از والدین کمک بگیرید.بگید که از لحاظ تمایلات طبیعی نیستید. و سعی کن بی توجه باشی و به رابطه جنسی طبیعی فکر کن.

 29. سلام آقای دکتر من نمیدونم مازخیزم فقط یه بیماریه جنسیه یا فراتر از اون من تمایل جنسی ندارم ولی از بازی های خشونت انگیز لذت میبرم از هیجان زیادی از زخمی شدن با چاقو گرفته تا بازی های خشنه تو شهر بازی و از این که سراغ این بازیا برم لذت میبرم دیدن خون برام لذت بخشه هروزم داره این حسم بیشترو قویتر میشه حتی دنباله چالشای خطرناکم رفتم مثل نهنگ آبی و بازیایی مثل شیطان غمگین میخواستم بدونم این حالات روحیه من یه نوع مازخیزمه یا چیزه دیگس

 30. سلام
  من ۱۹ سالمه و از بچگی دچار این حس بودم .
  دیگه از آزار دادن خودم خستم و هر دفعه که خواستم به دکتر مراجعه کنم یه چیزی مانع شده و مهم ترینشون این بوده که قیمت هر جلسه ویزیت دکترا خیلی زیاده . اگه میشه شما قیمت جلسات مشاورتونو بگین ؟!
  ممنون

 31. سلام دکتر. من دوستم که دختر هست این حس مازوخیسم و داره و کمی هم به تحقیر شدن علاقه داره(ینی خودش میگه داشته) حدود یه ماه پیش دور از چشم من دنبال این چیزا بوده ولی از وقتی که من فهمیدم داشتم از پیشش میرفتم و اونم خیلی عاشقمه . میگه هرچی بخواد تو رو از من بگیره ازش متنفرم . و الان میگه من از اون حس متنفر شدم و هرموقع میبینم حالم بد میشه. میخواستم بدونم راست میگه؟به این راحتی قابل درمان هست اصلا؟ممکنه کسی بخاطر حس شدید عشقی که ب کسی داره این حس و از دست بده؟ این موضوع خیلی واسه من مهمه .هرکاری میکنم که درمان بشه .

 32. سلام..
  من علاقه ای به شکنجه از جنسه خودم یا مخالف نیستم
  اما همیشه تو ذهنم باخودم درگیرم و از دردو عذاب خوشم میاد و اعتقاد دارم درد ادمو قوی میکنه و همیشه دوس دارم شکنجه روحی بشم..
  خیلی دوس داشتم طرض فکرمو عوض کنم اما نتونستم..
  مشکلم قابل حل شدن است؟؟
  مرسی..

 33. سلام من دختري هستم ٢٠ ساله وقتي فيلمي ميبينم كه به دختره زوري تجاوز ميكنن تحريك ميشم اسم بيماريه من چيه

 34. با سلام
  خانوم دکتر من حدود ۳ ماهه با پسری اشنا شدم که خیلی همو دوس داریم و قراره به زودی با هم رسمی بشیم
  چیزی که واسه من عجیب بود یه سری از رفتارهاش بود که بعضی وقتا واقعا کفریم میکرد!
  همه ی اینها به کنار…
  دیشب به من گفته من برده ی تو ام هرچیزی که من و رفتار من مربوط میشه و ازمن بخوای انجام میدم!!!
  راستش من ترسیدم!!!
  من قراره باهاش یه عمر زندگی کنم..?
  اون از من چنین چیزی بخواد…خیلی حرفه..ینی نمیدونم چطور باید باهاش رفتار کنم…
  خیلی هم همو دوس داریم و واقعا از همه نظر به هم میایم.
  انقدر هم مغروره که همین غرور و این حرفش باعث بوجود اومدن یه تصاد شده توی ذهنم!!!ب نظر شما میتونه بیمار باشه؟!
  من میتونم با چنین فردی زندگی کنم ؟!من عاشقشم و بخاطر خوب شدنش هر کاری میکنم…

  1. سلام.
   بله.قابل درمان است اگر میل به درمان داشته باشد.چون بعضی ها به نوع میل جنسی را گرایش جنسی می دانند و اعتقادی به درمان آن ندارند.

 35. سلام
  یکی از آشناهام دچار مازوخیسمه و میخواستم بدونم میشه با دارو درمان بشه و دیگه نیاز به روانشناس نباشه یا حتما باید روان درمانی هم در کنارش باشه؟

 36. سلام .از اینکه توسط یک زن شکنجه بشوم و پاهای اون رو لیس بزنم لذت میبرم .ولی بیشتر برای خود ارضایی به این چیز ها فکر میکنم و عکس هایی در رابطه با آنها میبینم و بعد از خود ارضایی کاملا از این کار ها متنفر میشوم .مشکل خاصی وجود داره در این رفتار ؟لطفا جوابم رو بدید خیلی درگیر این مسائل هستم ۱۶ سالمه.

  1. سلام.
   قابل درمان است. اما در سنین شما دوست عزیز باید از والدین کمک بگیرید. البته مشکل شما فوت فتیش به همراه مازوخیسم می باشد.

 37. سلام من پسری ۱۳ ساله هستم و در خیالاتم دوس دارم شکنجه بشم ولی هنوز به مرحله عملی نرسیدم چیکار کنم؟

  1. سلام.
   قابل درمان است . تماس بگیرید تا راهنمایی شویید. به همراه والدین مراجعه کنید.

 38. سلام امیدوارم حالتون خوب باشه…
  من ۱۶سالمه و افسردگی شدید دارم اولش با تیغ بدنمو خط خطی میکردم و آروم میشدم الانه نمیدونم مازخیسم جنسی ام دارم یانه من دوست دارم تنبیه بشم ولی شدید خوشم نمیاد مثلا دوست دوست دارم یه نفر به پشتم ضربه بزنه که قرمز شه ولی از مو کشیدنمو شلاق زدن زیاد خوشم نمیاد و حدودا چهار ماه به این رفتار علاقه پیدا کردم دوست دارم همزمان به پنج تا مرد رابطه داشته باشم و از رابطع عادی خوشم نمیاد و دیدن فیلم جنسی عادی منو اصلا تحریک نمیکنه و فقط فیلمه برده منو شهوتی میکنه ایا من بیمارم؟

 39. سلام دكتر خوب هستيد من مازوخيسم دارم و ندارم يعنيا طرفي مطمءنم روزي اگر ازدواج كنم با رابطه ملايم ارضا نمي شم از طرفي اصلا از اين كه رابطه اسليو و برده برقرار شه چه در رخت خواب چه در خارج از رخت خواب مطمءنم خوشم نمي ياد يا حتي اين كه بخواد خارج از رابطه جنسي تعيين و تكليف كن اصلا نمي تونم تحمل كنم يا بخواد تنبيه كن اصلا. و ابدا در واقعيت بزارم كسي منو تنبيه كن بسيار مغرورم ولي در ذهنم بدم نمياد

  در واقعيت فقط در رابطه جنسي خشونت رو مي پسندم اونم نه در حد زياد خون ريزي و اينا در حد اين كه كمي درد هم زمينه لذت باشه اونم تا جايي كه خودم تعيينش كنم اصلا از اين كه حس كنم اون برتربي دار خوشم نمياد ولي رابطه ملايمم نمي خوام نمي دونم اينم چه. فتيش عجيبي

 40. سلام.من تازگی با یک پسر اشنا شدم نامزدمه.که بیماری مازوخیسم داره..چون از ادرار یا مدفوعوکتک وتحقرشدن خوشش میاد.من ایشونو دوست دارم اما با این کارش اصلا نمیتونم کنار بیام..ب خودشم گفتم.و خودش میگه که اگه با من در حد ی مدت کوتا مثله ی ماه اینطوری برخورد کنی مطمنم بهتر میشم.من میخام رابطمو باهاش بهم بزنم اما خودش اصرار میکنه ک خیلی منو میخادو نمیزاره از پیشش برم.الان من چیکار کنم!؟دلشم نمیخاد تحت درمان قرار بگیره چون میگ این مشکل من خیلی کوچیکه اما ممکنه بزرگ بشه..و من هم تنها کسی هستم که تونسته بهم حسشو بگه چون ۴ ساله باهم اشناهستیم.

  1. مازوخیسم یک انحراف جنسی است و اگر نخواهد درمان شود فایده ای برای زندگی مشترک نخواهد داشت.

 41. ميخواستم بدونم اگه یکی از زوجین دچار مازوخيسم باشه ممکنه به اون زوج ديگه هم انتقال بده؟

  1. معمولا انتقال امری است ژنتیک.و انحراف جنسی مازوخیسم امری است اکتسابی. درمان پذیر است.

 42. به نام پاک آفریدگار
  باسلام و عرض احترام
  حقیقتش من پسری ۲۸ ساله و مجرد هستم که چند تا مشکل دارم:
  ۱.مبتلا به اختلال دوقطبی و اختلال وسواس اجباری هستم که خوشبختانه تا حدود زیادی تحت کنترل است
  ۲.مبتلا به مازوخیسم هستم این که می گم مازوخیسم اینه که در اینترنت از خواندن داستان هایی که یه زن مردش رو تنبیه می کنه تحریک میشم و خودارضایی می کنم البته از دیدن فیلم و عکس هم تحریک میشم
  حالا چند تا سئوال از شما دارم
  ۱.من حدود ۳ سال که از نظر ذهنی افت پیدا کردم مثلا قبلا قدرت تجزیه و تحلیل داشتم اما الان نه.مثلا من در دوران راهنمایی و دبیرسان همیشه درس زبان انگلسی ۲۰ بود حتی در سوم دبیرستان نمره ام امتحان نهایی نمره ام ۱۹.۷۵ شد که کامیوتر خودش نمره ی کل رو داد۲۰. اما در کنکور کارشناسی ارشد با وجود مطالعه زیاد تنها تونستم ۵ درصد زبان بزنم یا مثلا حافظه کوتاه مدتم دچار مشل شده است یا مثلا بعد ۴ سال که کنکور کارشناسی دادم رتبه امسالم حدود ۳۰۰۰ شد که با توجه به تلاشم افتضاح به حساب میاد این موضوع رو با روانپزشک هم در میان گذاشتم اما توجهی نمی کنه
  ۲.مشکل دوم هم اینه که خودارضایی وسواسی دارم که معمولا با تحریک کننده مازوخیسمی است
  ۳.سوم اینکه در ارتباط با جنس مخالف دارای مشکل هستم به طوری که تقریبا تا حا لا دوست دختر نداشتم که این موضوع منو رنج میده
  ۴.من ۵ جلسه تحت رواندرمانی به وسیله روانشناسی دارای گرایش نظری روانتحلیلی بود قرار گرفتم اما به دلایلی ادامه ندادم روانپزشک من معتقده من باید برای مشکل خود تحت رفتاردرمانی قرار بگیرمبه نظر شما کدوم برای مازوخیسم من بهتره؟
  ۵.در ۵ جلسه ای تحت درمان به وسیله روانشناس قرار گرفتم روانشناس گفت من از مکانیسم فرافکنی وجبران به طور گسترده استفاده می کنم البته من برای شکست عشقی به روانشناس مراجعه کرده بودم برای این مشکل باید چه کار کنم؟
  از اینکه این قدر خالصانه وقت خود را در اختیار ما قرار می دید ممنونم

 43. من یه دختر۲۲ساله هستم خودم مازوخیسم ندارم ولی همسرم دچاره این مشکله ماهمدیگه روخیلی دوس داریم ولی خب اون ازمن میخوادتوی رابطه من آزارواذیتش کنم کلاباهاش همکاری کنم ومنم چون بهش علاقه دارم باهاش سعی میکنم همکاری کنم آیابه نظرشمادرسته من باهاش همکاری کنم تواین مسئله یابرای درمانش بهتره به حرفش گوش ندم ؟

  1. سلام .
   خیر .همکاری شما باعث تقویت حس مازوخیسمی می شود.البت ممکن است همسر شما حس فوت فتیش هم داشته باشد.

 44. با سلام خدمت دکتر توانا من به تازگی با یک اقای ۲۴ساله اشنا شدم که خودش از اول اعتراف به مازوخیسم کرد راستش من تا بحال حتی اسم این بیماریو نشنیده بودم اما با توضیحات خودش و تحقیق تو گوگل تقریبا متوجه شدم که چه بیماریه درد ناکیه این اقا خودشون روانشناسی میخونن و علاقه شدیدی به درمان داره به من شدیدا علاقه نشون میده و از اینکه من درکشمیکنم خیلی خوشحاله من حسمو گم کردم نمیدونم دوسش دارم یا حسی که دارم ترحم هستش ولی واقعا دلم میخواد بهش کمک کنم لطفا راهنمایی کنید

 45. سلام دکتر من ۲۰ سالمه دانشجوی روانشناسی هستم خودم ب این مشکل دچارم از بچگی ب پای هنجنس های خودم حس داشتم به جوراب مشکی و پسر های خوشگل الان هم با یک پسر ارتباط عاطفی و جنسی دارم اما خانواده اسرار ب ازدواج کنن چیکار کنم؟

  1. سلام.
   تمایلات جنسی به همجنس و فوت فتیش به همجنس شما باید درمان شود.تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

 46. من دچار ملزوخیسم فیزیولوژیکی هستم.پیش چندتا روانشناس و روانپزسک هم رفتم اما درمان نشدم
  هرروز میلم به خودآزاری بیشتر میشه
  حالا یا روی دستم تیغ نیکشم یا از دوستام به شدت کتک میخورن که واقعا لذت بخشه برام
  میخواستم بدونم الان من بابد چی کار کنم

 47. سلام
  من ٢١سالم هستش از زمانيم كه بچه بودم يادم مياد به فيلم هاي سوپر وسكس علاقه اَي نداشتم ومنو تحريك نميكرد ولي علاقه شديد به پاي جنس مخالف داشتم وبا صحنه هاي فوت فيتيش شديدا تحريك ميشدم رفته رفته اين حس درون من رشد كرده مثل تمام ابعاد ذهني جسمي فيزيولوژيكيم و داره برام مشكلاتي بوجود بياره كه نتونم ديگه به حياتم ادامه بدم هزاران بار با اين حس جنگيدم ولي شكست خوردم آقاي دكتر اگه فك ميكني ميتوني به من كمك كني خواهش ميكنم جوابم رو بده هرچه زودتر خيلي ممنون

 48. سلام آقای دکتر من کسیو میشناسم که به این مریضی دچار و همش میخواد یکی اربابش شه و همچنین میخواد بهش دستور بده
  چیکار کنیم؟

 49. سلام منم ۱۹سالمه سال دومه میخام کنکور بدم..فک کنم ۴سالی هس فهمیدم که ب تحقیرشدن علاقه دارم..البته این حس رو از ۷و۸سالگی هم یاد میدم..الان جوری شده که حتی دلم نمیخاد درمان شه…اما خب فعلا یه جلسه مشاور رفتم..ولی متاسفانه تو شهرستان درجه دو هستیم بعیدمیتونم بتونه کاری کنه…از هیپنوتیزم پرسیدم..گفت بلدنیستم…ببخشید اقای دکتر فقط و فقط با هیپنورتیزم درمان میشه مازوخیسم؟ممنون

 50. من ۱۸ سالمه و دوست دارم درفضای مجازی توسط غریبه ها تحقیر شم. لی واقعی نه. مبتلا به مازوخیسم هستم؟مستقل نیستم و شرایط رفتن پیش مشاورو ندارم. باید چیکار کنم؟

  1. سلام.
   شما یا باید والدین خود را در جریان بگذارید و یا به بهانه یک مشکل دیگه با کمک مالی آنها برای درمان مراجعه کنید.

 51. سلام آقای دکتر من۱۸ سالمه و از توهین و تحقیر شدن در فضای مجازی توسط افرادی که نمیشناسمشون لذت میبرمو تحریک میشم.در واقعیت دوست ندارم این چیزارو. من مبتلا به مازوخیسم هستم؟ و چون مستقل نیستم نمیتونم به مشاور مراجعه کنم. باید چیکار کنم؟

 52. سلام. بنده تمایلات مازوخیست فوت فیتیش دارم. اخیرا پسر بچه ۱۲ ماهه ام هم خیلی به پا و یا کفش و دمپایی توجه نشون میده و من با توجه به تجربه و زمینه خودم و مطالعاتی که داشتم خیلی توجه میکنم که یه بار زمینه اش ایجاد نشه براش ولی دوست داره به پا دست بزنه بازی کنه. ممکنه از الان یا بصورت زنتیکی این حس باشه یا هنوز درک خاصی نداره؟ و از چه سنی زمینه این حس کم کم شروع به شکل گیری میکنه؟

  موضوع دوم اینکه ایا هیپنوتیزم شما برای سایر موارد اختلالی مانند اعتیاد کارکرد داره؟
  تشکر فراوان

 53. با سلام وخسته نباشيد خدمت دکتر نجفی توانا
  من به تازگی نامزد و اخيرا عقد کرده ام،حالا وقتی با همسرم از تمايلات جنسی حرف ميزنم اون خپلی به سکس خشن علاقه داره،حتی ازش پرسيدم دوس داری حين سکس کتکت بزنم يا بهت حرف بزنم،ميگف آره،ميگفت سکس زوری برام لذتش بيشتر
  این قضيه خيلی من رو نگران کرده،من علاقه زيادی به سکس خشن ندارم،و فکر ميکنم دچار مازوخيسم جنسی،ولی نميدونم اين قضيه رو بهش بگم يا نه،من بايد چيکار کنم،لطفا کمکم کنين
  همسر من قبلا يک بار ازدواج کردن

 54. سلام عرض شد من بيماريه مازوخيسم دارم عاشقه پايه خانوما هستم و اگر پاهاشو از كفش دربياره بو بده كه حسم دوبرابر ميشه بچگيمم اينجوري بودم هي فكر ميكردم اين حس چيه من دارم!! تا اينكه بزرگ شدم اين سايتارو خوندم ديدم من تنها اين حسو ندارم هم نوع زياد دارم عاشقه كتك خوردنم زنارو يه پرنسس ميدونم سرور ميدنم ارباب ميدونم كتكم بزنن احساسه خوبي بهم دست ميده دخترا ادرارشون و مدفوشونم بگن ميخورم چون زنو ميپرستم زورگيريه زنو دوست دارم من واقعا مريضم هيچ كس اين حسو منو نميدونه و اين حسمو چند ساله پنهون كردم با فيلمايه ميسترس اسليو تحريك ميشم ميخواستم بدونم درماني داره اين مريضيه من چون واقعا خسته شدم؟؟

  1. سلام.
   جناب اسلیو اگر مایل به درمان هستید تشریف بیارید تا درمانم شوید. البته ابتدا تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.۲۲۸۹۹۱۴۵
   ۶
   ۷
   ۸

 55. با سلام و باتشکر فراوان از شما بابت پاسخگوییتون
  راستش در رابطه با فوت فتیش شنیده بودم میل به پای زنان است درحالیکه من از پای زنان حتی بدم می آید و فقط میل مفرط به پا و…. و تحقیر شدن توسط پسران محبوب را دارم اما در جای خود و مانند یک انسان طبیعی میل به جنس مخالف هم دارم و در رابطه با مازوخیست هم شنیده بودم خود آزاری هم شاملش میشود در حالیکه من کاملاً از خود آزاری و رنج دیدن از جنس مخالف بدم می آید، احساس میکنم فقط من هستم که این بیماری خاص را دارم و بیماری من فوت فتیش و مازوخیست نیستم
  آیا درست فکر میکنم؟؟؟؟

 56. با سلام
  من بیست سالمه از دوران بلوغ علاقه به بوسیدن دست و پا و لیسیدن کف کفش همجنسانم داشتم و به طریقی دوست داشتم توسط پسرانی که از قیافه و پاهایشان خوشم می آید اینگونه که دستور به بوسیدن دست و پایش دهد تحقیر شوم و از اینکه مثلاً پایش را روی سرم بگذارد لذت جنسی میبردم و بعضا تحقیر روانی را هم دوست داشتم البته فقط محبوب،اما از لطمه زدن دیگران به خودم خوشم نمی آید، آیا این هم مازوخیسم است، لطفاً کمکم کنید…

  1. سلام.
   بله .فوت فتیش است به همراه مازوخیسم. قابل درمان است تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
   ۲۲۸۹۹۱۴۵
   ۶
   ۷
   ۸

 57. سلام و وقت بخیر خدمت شما روانشناس خردمند و با سواد . دو سوال داشتم . ۱) آیا بدلیل ازارهایی که در دوران کودکی شخص دیده و حالا شخصیتش تبدیل شده به یک پرخاشگر که سریع عصبانی میشود و به دیگران توهین میکند یا دیگران را می زند ، آن شخص قابل درمان است ؟ اگر هست چگونه و آیا صد در صد درمان میشود ؟ ۲) ترک کامل خودارضایی را بفرمایید . با تشکر فراوان موفق و ثروتمند باشید و عاقبت بخیر شوید .

 58. با عرض سلام به اقای نجفی.من ۱۷ سالمه وعلاقه زیادی ب پای دختر دارم .ولی از کارای که اون بالا گفتی اصلا لذت نمی برم(فحش دادن.به بند گشیدن.زدن و…..)لطفا کمکم کنید ممنون

 59. سلام
  میخواستم بپرسم بعد درمان مازوخیسم به رابطه جنسی علاقمند میشم،منم دوست دارم.مث بقیه از رابطه جنسی لذت ببرم ولی بخاطر مازوخیسیم هیچ حسی به همچین چیزی ندارم فقط حس لذت جنسیم رو خود آزاریه.دیگه واقعاااا خسته شدم

  1. سلام.
   معمولا مازوخیزم به همراه فوت فتیش یا علاقه به پا می آید.بله قابل درمان است . برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
   موفق باشید.

 60. سلام من روابط میسترس اسلیو را دوست دارم اما فقط توی سکس و دوست ندارم بیرون از سکس کسی منا تحقیر کنه و از آسیب رسوندن هم. بدم میاد اما دوست دارم توی سکس تحقیر بشم من هیجده سالمه و این حس از بچگی بام بوده آیا منم نیاز به درمان دارم

  1. همانطور که گفته شد عواقب ادامه عملکرد جنسی برای افرادی که دارای تمایلات مازوخیسمی می باشند از عواقب افرادی که دارای تمایلات سادیسمی می باشند شدیدتر است. به عبارتی افسردگی افراد مازوخیسم با گذشت زمان شدیدتر می شود.

 61. سلام همسرم اختلالات رواني داره مثل كودك ازاري باهاش صحبت كردم براي درمان قبول كرده مي ترسم بخاطره كودك ۵ سالم زندكيم داره نابود ميشه تورو خدا راهنماييم كنيد

  1. اگر خودشان قبول کرده اند جای نگرانی نیست می توانید تماس بگیرید تا برای شما وقت مراجعه تعیین شود .

 62. سلام آقای دکتر.ممنون که وقت میذاریدبدون هیچ چشم داشتی.آآقای دکتر من ۱۹سالمه و از این که توسط جنس مخالف بسته بشم لذت زیادی میبرم.و فیلم هایی که در اون زن دست مرد رو طناب پیچ میکنه دلم میخواد همون لحظه استمنا کنم.با این که خیلی آدم مذهبی هم هستم.آیآ با علایمی که گفتم تشخیص شما مازوخیس هست. اگر هست با این علایمی که گفتم میشه خواهش راهنماییم کنید.

  1. افرادی که دارای تمایلات مازوخیسم هستند از شریک جنسی خود درخواست اعمال آزار گرانه ای همچون بستن چشم ، لگد مال كردن ، سيلي زدن ، كتك زدن ، فحش رکیک دادن، بريدن و تحقير كردن می طلبند .روان درمانی و هیپنوتراپی یا هیپنوتیزم درمانی بهترین و قویترین روش درمان برای مشکل مازوخیسم است.

 63. خسته نباشید.نمیدونم فک میکنم منم ب مازوخیسم مبتلا باشم ولی نه حاد..در دوران بچگی و دبستان و حتی راهنمایی بادیدن لگد مال شدن وسایلم لذت میبردم ولی بعد از اون لذت عصبی و پرخاشگر.بعد ازاون دوره اینکار رو ترک کردم بعد از گرفتن دیپلم دیگه اصلاوسایلم رو جلو پانمینداختم..ولی گاهی وسایل عزیزای خودم رو لگدمیکردم و لذت میبردم..الان ۳۰سالمه خیلی سالهاست دیگه اون کارا رو نمیکنم ولی همیشه اون صحنه ها جلو چشامه..والان علاقه زیادی ب دیدن فیلمهای مازوخیسم دارم و..ماهی ۳ الی چهار بار باید اون فیلمهارو ببینم..گاهی موقت واسه دو سه ماه ترک میکنم ولی بعدش دوباره تحریک ب دیدن میشم.حالاکاملا این مسئله رو کنترل کردم و نشون نمیدم..گاهی میترسم باردار بشم..دوست دارم واسه همیشه دیدن این فیلمها رو ترک کنم..آیا ب نظرتون نیاز ب درمان دارم؟

  1. همانطور که خودتان متوجه شدین قدم اول دوری از شرایطی هست که اختلال را تشدید می کنه اما برای اینکه خیالتان راحت شود توصیه می کنم از متخصص روانشناس کمک بگیرید

 64. سلام آقا دکتر – من پسری ۱۵ساله هستم و علاقه شدیدی به تحقیر شدن توسط جنس مخالف دارم به خصوص ایس زدن پا و ….
  وقتی کودک بودم یکی از عمو هایم با پاش منو بالا و پایین می کرد تا بازی کنیم – الان هم با فیلم های که رابطه جنسی دارد اصلا آلتم تحریک نمیشه اما با فیلم های فوتیش تحریک میشم – وقتی که فهمیم بیمارم تا یکی دو ماه اصلا به آن فکر نکردم وای دوباره تحریک شدم خیلی دلم می خواد تا سنم کمه خوب شم اما روم نمیشه به کسی بگم :((((((
  تو رو خدا کمکم کنید یا آدرس مطب بدید تو تهران

  1. درمان اختلالات جنسی با ترک آن ساده نیست و باید بصورت ریشه ای برطرف شود . آدرس و تلفن در سایت هست .

 65. من ۱۷ سالمه مازوخیسم دارم ولی توی خونواده ام و از بچگیم تا همین حالا هم باهام محترمانه برخورد شده یعنی هیچ ریشه ای در بچگی ام نداره ولی اینجوریم.
  همین قضیه باعث پرخاشگریم هم شده.
  بعضی وقتها بی دلیل انقدر تحریک میشم و هیچ کاری برای ارضای خودم پیدا نمیکنم که دلم میخواد خودمو بکشم.
  الانم یه خواهر کوچیک دارم میترسم بخاطر بعضی از رفتارای بدی و تندی که باهاش دارم اون در آینده این مشکلو پیدا کنه.
  حتی با دیدن عکسایی که خشونت جنسی در اونهاست لذت میبرم.
  جوری شدم که همه بهم میگن خیلی سرد و بی احساس و بی رحمم.
  چیکار کنم؟؟؟؟
  حتی جدیدا افسردگی هم گرفتم ای فشار های روانی کنکور هم داره دیوونم میکنه البته این مشکل از قبل استرس های کنکور هم بوده…
  ولی الان کاملا احساس پوچی میکنم و هیچ امیدی به هیچی ندارم همش تظاهر به خوب بودن میکنم.
  چه کنم؟؟؟
  میشه سریع جواب بدین!!!!!خواهش میکنم

  1. سلام.
   در صورتی که درمان مشکل برای شما مهم است تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
   موفق باشید.

   1. سلام آقای دکتر.من جوان ۱۹ساله هستم.وبه مازوخیسم مبتلا هستم.درخانواده مذهبی بزرگ شدم و همیشه هم بهم احترام گذاشته مییشد.خاطرم هست از سن سه سالگی این بیماری رو داشتم.خواهش میکنم میشه بگید علتش چی بوده؟

    1. علت بیماری شما را با این دو خط شرح نمی توان ریشه یابی کرد. تماس بگیرید تا برای شما وقت مراجعه تنظیم شود .

 66. متاسفانه منم دوچار بیماری مازوخیسم هستم، نزارید بچه هاتون وقتی کودک هستن با دخترای فامیل دوست آشنا زیاد ارتباط داشته باشه و بازی کنه دقیقا میدونم بیماری من از کجا شروع شد :از بازی کردن زیاد با یکی از دختر های فامیل که رفت و آمدمونم زیاد بود. دوستان یه راه بهتون میدم برای درمان اهل بیت ع به اینها متوسل بشوید شب های قدر هم هست حتماااا آقا امام علی کمکتون میکنه من۱۶ سالمه ولی خداییش خیلی چیزا از امام حسین ع گرفتم . اول توبه کنید و بعد از اهل بیت بخواید باور کنید اگه خالصانه و آجزانه بخواید همه چی حله البته اگه خدایی نکرده خودتون اهل گناه نیستید . من دو این دوشب قدر دیگه حاجتم و درمانم رو از آقا میگیرم انشا اله .برای همتون آرزوی سلامتی میکنم ،یاعلی

 67. سلام… من به اسلیو و مستر علاقه دارم خیلی شدید شده اگه یه بار امتحانش کنم به نظرتون مشکلی پیش میاد؟؟؟

  1. همه انحرافات جنسی منشا در تفکر فرد دارد و اینکه شما این تفکر و اختلال فکری و عملی را رشد دهید کمک به حاد تر شدن آن است . همانطور که از تعریف اختلال مشخص است هر آنچه که روال طبیعی خود را طی نکند اختلال است . اگر تمایل به ادامه این اختلال ندارید قبل از آنکه از کنترل شما خارج شود به روانشناس مراجعه کنید . همانطور که قبلاً‌هم گفتیم درمان اختلالات جنسی و فکری در مرحله اول نیازمند خواست فرد بیمار است و اگر نخواهد درمان بسیار سخت تر و در بسیاری مواقع غیر ممکن خواهد بود.

   1. اقای دکتر من خودم اجازه نمیدم کسی اینطوری بام رفتار کنه ولی بسیار زیاد از دیدن فیلم های تنبیهی لذت می برم و بعد از اون به خودارزایی می پردازم،می خواستم ببینم منم به بیماری مازوخیسم مبتلا هستم و اگر پاسخ مثبته باید چکار کنم؟

 68. من تو زندگیم مشکلات زیادی دارم و داشتم که فقط یه روانشناس میتونه کمکم کنه…اما خجالت میکشم با کسی مشکلاتم رو در میون بذارم. و چون خودمم هنوز مستقل نیستم نمیدونم به تنهایی به مشاور مراجعه کنم
  چه کار کنم؟؟ آیا اصن کسی میفهمه درد منو؟؟:-(:-(

  1. مطمئناً هر چیزی که غیر عادی و غیر طبیعی در رفتار فرد باشد روانشناس با روش های خود در جلسه مشاوره متوجه خواهد شد و بعد از تشخیص بیماری است که می توان درمان را شروع نمود . پیشنهاد می کنم به روانشناس مراجعه کنید تا اگر مشکلی دارید درمان شود.

 69. سلام آقاي دكتر آيا بيماري مازوخيسم ارثي است؟ بنده متاسفانه امروز پس از تحقيق فراوان متوجه شدم كه مبتلا هستم و از انجايي كه در ماه نهم بارداري هستم خيلي ميترسم كه پسرم هم دچار اين بيماري شود در مورد من ريشه در دوران كودكي ام دارد كه مورد تجاوز جنسي قرار گرفته بودم

 70. من ۱۵ سال دارم وفقط به وایسادن کسی روم با جوراب یا لیس زدن یابوس ولی با کفش و کتک زجر اصلا خوشم نمياد آیا من هم مازوخیسم دارم درمانم چیست لطفا کمکم کنید

 71. سلام. من یه پسر ۲۴ ساله هستم و خیلی دوست دارم یه دختر موهامو از ته بتراشه و با این مسأله به لذت جنسی میرسم. آیا اینم جز بیماری مازوخیسم قرار میگیره؟ و برای رفع این مشکل باید چه کار کنم؟ ممنون میشم جواب بدید.

  1. بله در حال حاضر جای نگرانی نیست اما اگر این مشکل شما حاد تر شود و شما را آزار می دهد و می خواهید که آنرا رفع کنید لازم است تا برای درمان آن اقدام کنید.

 72. سلام
  اقای دکتر با یه بیمار مازوخیست که خودش قبول نداره بیماره و داره افسرده میشه چجوری باید رفتار کرد؟؟؟؟?????

  1. لازمه درمان هر یک از اختلالات روانی قبول آن از طرف فرد و پذیرش درمان است و تا زمانی که فرد تمایل به درمان نداشته باشد کار بسیار سخت است . سعی کنید با بردن بیمار به جلسات مشاوره ابتدا او را از مشکل خودش مطلع سازید تا بتواند برای درمان تصمیم بگیرد.

 73. سلام دکتر من بیماری میسترس و اسلیو دارم…شما میتونید درمان کنید؟؟لطفا جواب بدید دارم دیوونه میشم

  1. سلام.
   درمان می شود . تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
   موفق باشید.

 74. سلام اقای دکتر من دارای بیماری مازوخیسم هستم و میدونم که ریشه در بچگی و گذشتم داره و الانم۱۸ سالمه شما میتونید به من کمک کنید؟؟؟

 75. سلام ۲۰سالمه وتو سن ۵سالگی تحت دست ورزی قرار گرفتم در سال اول راهنمایی باز هم تحت دست ورزی قرار گرفتم چند سال پیش هم خودم چنین کاری (دست ورزی) کردم با دو پسر ۶ ساله.والان چند ساله که گذشته ولی از خودم به اندازه سگ بدم میاد وآرزو م اینه که فقط زمان به عقب برگرده و اون کارا رو نمی کردم و خیلی زن ها ودخترا علاقه جنسی دارم واین باعث میشد که استمنا کنم و هر بار که استمنا میکردم عذاب وجدان شدیدی داشتم نمی تونستم درس بخونم وازخودم بیزارم و این هوس ارثی و باباهم شهوتی و چوب این هوس رو در طول زندگیش خورده حالا میترسم اگه زمانی بچه دار شدم به مشکل من دچار بشه میخوام هرگز ازدواج نکنم خواهشا کمک کنید.

 76. سلام دوست من.منم همین حسو دارم .نمیدونم سنت چقدره ولی حدس میزنم زیر ۲۰ سال باشی.یه نصیحت برادرانه بهت میکنم.این بیماری رو جدی بگیر.سالانه تعدادی از بیماران مازوخیست جان خودشون رو بخاطر عدم رعایت بهداشت که کاملا به گرایش های جنیشون بر میگرده از دست میدن.تصورشو بکن ازدواج کنی و از همسرت توقع رفتار های سادیستی داشته باشی.پس از چند سال بفهمی که چقدر این گونه ی جنسی پوج و بی اساسه و اصلا شاید جنونی باشه که فقط به آدم لطمه میزنه .اون موقع دوست داری که مثل بقیه آدمها از روابط جنسی عادی لذت ببری ولی نمیتونی.این حس ممکنه روی روابط اجتماعیت هم تاثیر بذاره .خصوصا در برخورد با زنها.از نظر من مازوخیسم هم نوعی جنونه.در بیماران اسکیزوفرنی جنون خروج از واقعیت و توهمات است.در مازوخیسم هم جنون برداشتی کاملا خارج از واقعیت از روابط جنسی است.این بیماری خیلی پیشرفتست و ممکنه (ببخشید که انقدر صریح میگم)به مدفوع خواری ..لذت از سوخته شدن و خفه شدن و … کشیده بشه.به فکر درمان باش عزیزم .موفق باشی

 77. با سلام
  جناب دکتر من ۳۱ سالمه .یادمه از کودکی یکی از زنان فامیلمون خیلی خشن و گستاخ بود.من در آن هنگام با حرفهای رکیکی که میزد تحریک میشدم.ضمنا در کودکی مورد تعرض قرار گرفتم که نمیخام وارد جزییاتش بشم.و پس از اون به دنبال حسم در بزرگسالی تو اینترنت گشتم.زنانی رو دیدم که مردهارو تحقیر و شکنجه میکردن و من از دیدنشون لذت بردم.و در یافتم که متاسفانه حسم مازوخیستی است.از ترس این حس لعنتی تا الان دوست دختر نداشتم.چون میترسم که ازش توقعات بدی داشته باشم.حتی به دختری که دوستش داشتم ابراز علاقه نکردم.سعی کردم که افکار جنسیمو تغییر بدم اما انگار تو یه دایره افتادم که هر چی میرم باز به اولش میرسم.بدون کمک هیچ کاری نمیتونم بکنم.یا باید تا آخر عمر خویشتن داری کنم.یا اگر تحملشو ندارم خودمو بکشم.

  1. سلام.
   نیازی به خودکشی نیست. موارد مشابه شما کم نیستند. به هر حال همه آدم ها مشکل دارند به جای آنکه غرق در افکار نا امید کننده شوید بهتر است به دنبال درمان باشید.
   موفق باشید.

 78. سلام اقای دکتر من۱۷ سالمه و همین مشکل و دارم خیلی هم دلم میخواد مشکلم حل بشه اما اگر بخوام برم پیش مشاور مامان و بابام میفهمن.راهی هست که خودم انجام بدم؟

  1. سلام.
   به هر حال شتر سواری دولا دولا نمی شود ،یا باید با مشکل کنار بیاید و یا بروید بدنبال درمان.حتما درمان می شوید نگران نباشید.هیچ دردی بی درمان نیست.می توانید با تماس تلفنی راهنمایی بگیرید.
   موفق باشید.

  2. با سلام پسر ۱۴هستم،از بیماری مازوخیسم خسته شدم،راهنمایی خاصی دارید،؟؟درمان دارویی داره؟؟

 79. سلام. چطور با كسي كه مازوخيست جنسي داره، برخورد كنيم و متقاعدش كنيم كه انحراف جنسي داره و حتما بايد به پزشك مراجعه كنه؟

  1. سلام.
   بعضی از افرادی که دارای انحرافات جنسی هستند می پذیرند که دارای این مشکل هستند و بدنبال درمان نیز می روند. اما بعضی از افراد نیز انحراف جنسی خود را یک سلیقه جنسی می دانند نه انحراف جنسی. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.
   موفق باشید.

 80. با سلام من به اقای دکتری مراجعه کردم و و تحت درمان قرار گرفتم و الان دو هفته از اولین جلسه درمانیم گزشته امید خودم زیاده که اگه بخوام این مشکل حل میشه اما دکتری که به ان مراجعه کردم میگوید که بعضی از قسمت های مازوخیسم قابل حل و بعضی قابل حل نیست ایا این گفته صحیح است؟

  1. سلام.
   مازوخیسم شما یک تمایلات جنسی انحرافی است که از دوران کودکی تاکنون با شخصیت و روان شما رشد کرده، شاید بهترین روش درمان برای این نوع از مشکلات هیپنوتیزم درمانی باشد. لطفا” اسم دکتری را در اینگونه موارد ذکر نکنید.برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
   موفق باشید.

 81. با سلام بنده ساکن مشهد هستم اگر ممکن است یک دکتر روانشناس که هیپنوتراپهم بکند در زمینه اختلالات جنسی به من معرفی کنید باتشکر

 82. با سلام خدمت دکتر عزیز سوال بنده این است که ایا مازوخیسم درمان دارد؟قابل درمان است؟ایا اگر مازوخیسم همراه با روابط گی(همجنسگرایانه)باشد نیز قابل درمان هست؟ به خیلی از سایت ها مراجعه کردم اما بعضی از ان ها نوشته اند که درمانی ندارد این درست است؟اگر ممکن است یک دکتر روانشناس در زمینه اختلالات جنسی به من معرفی کنید…با تشکر

  1. سلام.
   بله ، قابل درمان است . و در این جا موارد مشابه شما بوده اند که درمان شده اند . برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
   موفق باشید .

   1. سلام.
    کمک به شما درمان مشکل شماست. بنابراین هر دکتری که فکر می کنید می تواند کمکتان کند مراجعه کنید.
    موفق باشید.

   2. سلام اقای دکتر همسرم بیست و سه سالشه هنوز نامزدیم ازدواج نکردیم ولی خیلی علاقه داره که من با مردای دیگه جلوش رابطه جنسی برقرار کنم و همش میگه خیلی دوس داره این کارو بکنه و منو هم تشویق به انجام اینکار میکنه ولی تا حالا انجام نداده ولی درمانی داره راهنمایی کنید ممنون

    1. سلام
     بله یکی از انحرافات جنسی هست.
     در صورت ازدواج موفق نخواهد بود
     باید درمان شود

  2. وای خدا منم دقیقا مشکلم همینه زندگی مو به هم ریخته..هم حس گی بودن دارم ینی از رابطه داشتن با همجنسم لذت میبرم اگر چه به دخول حسی ندارم ینی نه در نقش فاعلم و نه در نقش مفعول..و حس ازار طلبی دارم دوست دارم همجنسم منو بزنه..
   خسته شدم از این گرایش واقعا کسی نیست مارو درک کنه به قول دوستمون خودکشی بهترین راهه..
   پدر مادرم هی بحث زن گرفتنو میان ولی نمیدونن من اصلا به زن ها حسی ندارم..خداااا
   بچه ها اگه کسی هست که بتونم باهاش حرف بزنم بهم ایمیل بزنه..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top