درمان افسردگی و درمان وسواس و درمان همجنسگرایی
درمان با هيپنوتيزم
درمان فشرده و گام به گام اختلالات روانی و جنسی
جلسه به جلسه، درجه به درجه بهتر شوید (ان شاء الله)
در خصوص نگرانی، خجالت و ترس از مراجعه باید بدانید که
اولا: شما تنها فردی نیستید که این اختلال را دارید …
ثانیا: میتوانید حتی با نام مستعار مراجعه کنید …

مشاوره ازدواج بهترین راه پیشگیری از طلاق است
تشکیل مهارتهای زندگی زناشویی دارد ازدواج یک مرحله گذارسخت اما شیرین است زیرا ازدواج نیاز به دانستن خانواده مستلزم پذیرش نقشهای جدید است واین بدون دانستن ویژگیهای گوناگون زن و مرد ممکن نیست.
زوجین به علتهای مختلف از قبیل عدم شناخت کافی ازهم، توقعات نابجا از همدیگر و … با مشکلات متعدی در حفظ خانواده و برقراری ارتباط صمیمانه با یکدیگر مواجه می شوند.

مشاوره قبل از ازدواج

استفاده از خدمات مشاوره ای پیش از ازدواج و مشاوره ازدواج به زوجین کمک میکند تا یکدیگر را بیشتر شناخته بیشتر و با آگاهی وعلم بیشتری وارد رابطه زناشویی شوند انجام تست های ازدواج به زوجین کمک می کند ویژگی های خود وشخصیت همسر آینده خود را بهتر شناخته و باخیال آسوده تری اقدام به ازدواج منایند..
مشاوره خانواده و ازدواج با مشاوره و انجام تستها ، زوجینرا دز شناخت بیشتر از هم کمک نموده وراهکارهایی بای یک زندگی ایده آل به آنها ارائه می دهد، که دو طرف میتوانند از آن سود ببرندو نتایج ای مشاوره ها در تغییرات و تحولات مثبت در زندگی فردی و اجتماعی هر کدام کاملاً محسوس است
منتظر شما هستیم

24 ژوئن 15
نظرات: 4
 1. علیرضا مقیمی

  سوال
  سلام وقت جنابعالی به خیر. ببخشید من ۳۵سالمه خیلی زیاد رفتم خواستگاری.اصلا موفق به ازدواج نشدم.یا جواب رد میشنوم یا اینکه خودم دو دل میشم و همه چیز خراب میشه
  لطفا راهنمایی کنید

  • دکتر نجفی توانا

   شما قطعا به مشاوره قبل از ازدواج نیاز دارید. حتماً با یک روانشناس مشورت کنید.

 2. Saye

  سلام آقای دکتر
  من ۲۲سالمه حدود سه ساله که با آقایی در شهر دیگر که دانشجو بودم آشنا شدم.. این آقا بچه اخر خانواده ست و تفاوت سنی زیادی با خواهر و برادراش داره ۳۰ سالشه اما به خاطر کمبود اعتماد به نفس و حمایت نکردن روحی و مالی خانوادش نتونسته هنوز درآمد درستی داشته باشه… تو این مدت فکر میکنم حضور من یک محرک برای ایشون بوده دوباره ادامه تحصیل رو شروع کردن و برای کارشون به تنهایی قدم برداشتن و پیشرفتهایی داشتن..من این آقا رو از هرلحاظی قبول دارم وخانواده ها هم با هم کاملا از نظر مذهبی اقتصادی فرهنگی تناسب دارن.. اما خانواده ایشون به خاطر این ویژگی برای ازدواجشون اقدام نمیکنن و میگن تو توان اداره زندگی نداری و خانواده من هم به طبع همینطور میگن کسی که تا الان نتونست دیگه نمیتونه.. حالا موندیم چیکار کنیم لطفا راهنماییمون کنید..ما از همه لحاظ باهم سنخیت داریم و فقط همین که بقیه ایشون رو حاظر نبودن و نیستن باور کنن و حمایت کنن مشکل ماست..
  امکان مشاوره حضوری ندارم
  خواهش میکنم راهنماییم کنید
  خیلی دنبال یک روانشناس برای کمک به خودمون گشتم..

  • دکتر نجفی توانا

   لازم است برای مشاوره قبل از ازدواج به یک روانشناس مراجعه فرمایید تا با تشخیص ایشان قبل از شروع زندگی بتوانید نیازهای اولیه را تامین کنید.